2726
عنوان

کیا اهل فیلم ایرانی هستن کیا نیستن

159 بازدید | 18 پست

اگر خواستید بگید چرا

تعداد رای : 21
نظرسنجی
اهل فیلم ایرانیم
2
9%
اهل فیلم خارجیم
7
33%
اصلا اهل فیلم نیستم
2
9%
اهل دوتاشونم
10
47%

قبلا دوتاش بودم از وقتی فیلم کروئلا رو پیدم دوتاشم میبینم

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه ما تلویزیون هفته ایی ۲ یا ۳ ساعت شاید روشن بشه😁

حتی دخترمم اهلش نیست.

ولی فلیم های جذاب باشه گاهی نگاه میکنیم از نت

مشاوره حقوقی هستم.... خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم.... به خصوص امور خانواده
2728

هردو رو میبینم سریال بیشتر خارجی میبینم  ولی فیلم هردو رو میبینم 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

فیلم ایرانی میبینم خارجی هم گاهی دختر خالم مجبورم می‌کنه باهاش ببینم چون زیرنویس داره و منم تنبلم حوصلم نمیگیره بخونم 

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
قبلا دوتاش بودم از وقتی فیلم کروئلا رو پیدم دوتاشم میبینم

من چقدر پروفایل شما رو میبینم همش ذوق میکنم😍

بعضی وقتا خر میشم ایرانی میبینم بعد ک با پایان بی سر و تهش رو ب رو میشم میخوام سرمو بکوبم تو دیوار 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
من چقدر پروفایل شما رو میبینم همش ذوق میکنم😍

دیگه نمی بینی بجاش مینویسم صاحب این پروفایل فوت نموده است😔

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
دیگه نمی بینی بجاش مینویسم صاحب این پروفایل فوت نموده است😔

خدا نکنه عزیزم

چرا این حرف رو میزنی.

هیچ وقت این حرف رو نزن حتی به شوخی.

ولی سینمای ایران داره رشد زیادی میکنه

صحیح 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
خدا نکنه عزیزم چرا این حرف رو میزنی. هیچ وقت این حرف رو نزن حتی به شوخی.

شوخی نیست 

فرزاد ممنوع الکار شده داره میره خارج 

اونم بره پروفم میشه مشکی واس خودم😔

دارم میمیرم دعا کن نره

2706