1874
2106

مرجانه گلچین دوس دارم

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم:)))))اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد😐🤞

من

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                            مَـــن هَمانَم کـه " تُــــویی " از هَمه عالَم جانَش⁦♡‿♡

نازنین بیاتی

ماکه ادم قبلی نمیشیم  لاقل شما همون ادمیکه هستید  بمونید تا بیشتر از این  به اخلاقای زیباتون پی نبریم:\امشب  روز جهانی دختر همینجا به خود واقعیم قول میدهم عین چی درس بخونم تا نمونه قبول بشم چون هرکسی هم نداند خودم میدانم با چه سختی کتابارو خریدم لاقل زحماتمو به هدر ندم  به امید روزیکه قبول شدم و  کلیییییییی خوراکی با یه هدیه کوچیک واسه  خودم خریدم و فیلم مورد علاقمو گذاشتمو اهنگ مورد علاقم هم تو گوشمه و  توی اتاق خودم توی تاریکی و رقص نور جشن گرفتم عرررررررررر من این روزو زودتر میخوام مومو جان جدت عین خر درس بخون

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

نیکی کریمی

ما هیچ، الهی همه تو                          https://t.me/Gren_springبخشی ازمن                                                  ‍               ‌‍  ‍کاربر۹۷     
2050
خخخخ تو همه جا هستی که😂🤣🤣🤣

سایت مال مامانمه

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                            مَـــن هَمانَم کـه " تُــــویی " از هَمه عالَم جانَش⁦♡‿♡
2087

مهتاب کرامتی تو هر جشنواره ای خیلی باوقاره دوسش دارم

برعکس خیلیا

2148