1874
2106

کوفت 

البته مجردم😂😂

یکی همیشه هست که عاشق منه😍نگام که میکنه پلک نمیزنه😘 تنهاست خودش، ولی تنهام نمیزاره دریا که چیزی نیست عجب دلی داره😻با گریه هام میاد غمامو حل کنه 😍نزدیک میشه تا منو بغل کنه 💛از اسمون شهر خیلی پایین تره درو که وا کنم خـــــدا پشت دره🙋✨هر کاری که میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره💛 نامهربونی با دلم نمیکنه ...با هیچ قیمتی ولم نمیکنه❤ ...ی قطره اشکمو که میدرخشه باز بهونه میکنه تا منو ببخشه باز😁🌸😻

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

واسه دختر خالم طلا خریدن ولی نمیدونم چی با گوشتو اینا بقیرو خبر ندارم ولی چیزای دیگم باید باشه فکرکنم😕

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.
2124

من نامزدم

امید داشته باشمممممم؟؟؟؟😐😂😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بنظر من تا وقتی گـــریه کردن آرومتون میکنه... با کـسی حرف نزنینシ︎⌫        ‌‌‌‌‌تو سخت ترین زمان ممـکن به تنـهایی پناه آوردم!پس مـتاسفم اگـه جوری رفتار میـکنم که انـگار بـه کـسی احتیاج ندارم

برا من اون موقع ها ک عقد بودم تو اون دوسال ی عیدی هم نیاوردن چ برسه قربرنی

گشنه ها

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
2114

مگه عیدی میبرن عید قربان 

ما 20 نفریم 15 تا پسر 5 تا دختر که زندگیمون با زندگی خیلا فرق داره از اینکه همیشه کنار هم بزرگ شدیم و هوایی همو داریم خیلی خوشحالم   15 تا بردار دارم که پسر عموهام هستن 4 خواهر که سه تاش ابجی هام هستن و یه دختر عمو ولی ما همه خواهر برادریم

رسم همه جا نیست بعضیا میبرن

◾سوده هستم معتاد کوکی و کلوچه و  بستنی شکلاتی😋😋🍬🍦🍨🍫😋😋◾اگه از شعورکافی برخوردار نیستی ریپ نزن مرسی🔪🙂◾جبر روزگارست ، شکمو باشی و دائم الرژیم 😭😓😞😩دونات شکلاتی همسرمم🍩🍩😌شکموی چال چالی مهربون منه😌🤭عاشق جوجه رنگیامم😌✌️◾

یادش بخیر .‌پدرشوهررم گوسفند و گوشوارع اوردن .. مادرشوورم و چند تا از فامیلاشون پول.. اناناسم بووددد..😋😋😋😋😋😁😁😁

نمیدونممممم بَرااااااااااا چییییییی.... با طُ خوبع همه چییییییییی❤❤❤❤❤👨‍👩‍👧‍👧😍😍😍😍❤❤❤❤🌻🍸🧿🧿🧿
یادش بخیر .‌پدرشوهررم گوسفند و گوشوارع اوردن .. مادرشوورم و چند تا از فامیلاشون پول.. اناناسم بووددد ...

آناناسو خوب یادته ها😂

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم💕
مگه عیدی میبرن عید قربان 

بله برای نامزد ها .. من ک عروسی کردم بچه هم دارم ولی بابام ی تیشرتی چیزی واسه بچه هام میخرع

نمیدونممممم بَرااااااااااا چییییییی.... با طُ خوبع همه چییییییییی❤❤❤❤❤👨‍👩‍👧‍👧😍😍😍😍❤❤❤❤🌻🍸🧿🧿🧿
2051