2726

سلام خانوما

من مشتری سادم عروس نیستم

بهترین ارایشگر اردبیل ک خیلیم کارش تو تغییر چهره و خوشگل شدنش بیسته معرفی کنید

بجز بانوزارع،بتی،لیلیوم،سرخپوش،

من نازلی نصیریو زیادبهم گفتن

ولی ندیدم کارشو

یدونم نازلی ناهیدی هس والی

هرکی خودش رفته یا اطرافیانش حتما بگه کجا رفته  ک توخاطرتون مونده  خوشگلیش

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نازلی ناهیدی خوبه وشادیا هم خیابان معلم پشت استخر شهرداری 

دیدی کارشونوووو؟در چ حدیه خیلی عوص میکنن خوشگل میکنن یا معمولی

اخه من کارخودم توارایش عالیه

یوق خراب نشم بگن خودت بهتر میکنییییی

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2728

نازلی خیلی عوض میکنه لیلیوم من خوشم نیامد تازه چند تا اطرافیان رفته بودن برای عروسی خواهراسون

من باز ترکیدم 🤕دیگه بدترکم عمرن بتونم عضو بشم 😩ی پسر دارم تا نداره👑 برای همه حاجتام ی صلوات بفرسیدن عزیزان🙏 خدای پسرمو به خودت سپردم راه راستو بهش نشون بده همیشه💝💖
نازلی خیلی عوض میکنه لیلیوم من خوشم نیامد تازه چند تا اطرافیان رفته بودن برای عروسی خواهراسون

نازلی کدوم ناهیدی یا نصیری

جون من دقیق اینارو بم جواب بده مرسیییی

نازلی کدوم ناهیدی یا نصیری جون من دقیق اینارو بم جواب بده مرسیییی

دقیق نمیدونم ولی من مشتریاشو دیدم عالی شده بودن

من باز ترکیدم 🤕دیگه بدترکم عمرن بتونم عضو بشم 😩ی پسر دارم تا نداره👑 برای همه حاجتام ی صلوات بفرسیدن عزیزان🙏 خدای پسرمو به خودت سپردم راه راستو بهش نشون بده همیشه💝💖
دقیق نمیدونم ولی من مشتریاشو دیدم عالی شده بودن

اسیراولمیشام دوز

اسیراولمیشام دوز

یاچی عروس دوسن

یاچی عروس دوسن

خخخخخ

نومزدم هیچکس ازاقوام نومزدم ندیدن منو

باراوله ک خاهند دید خیلی جو حساسه😄