2726
عنوان

نیاز به راهنمایی دارم.. شما حاضرین با چنین شرایطی زندگی کنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 46 پست
اگه پشت سر گذاشتن سختی ها تصمیم هر جفتتونه و تو این مسیر همراهید واقعا به حرف دلت گوش کن  اما ...

اونا جمعیتشون زیاده

۵ تا پسر ان ۲ تا دختر بزرگترشون همینه ک من میخامش.. باباشون فوت شده

حس ششمی ام ۸۰ درصد مواقع درست در میاد...پیشگو نیستم..درخواست دوستی قبول نمیکنم.. ازشماخواهش میکنم متکی به حس نباشین ممکن درست درنیاد‌‌‌‌‌‌ بر این اساس زندگی کنین بقول شاعر هرچه پیش آید خوش آید ما خندان می رویم 

نه هرگز

تجربه ثابت کرده اینایی که میگن من تو یه زیر زمین با تو زندگی میکنم همونایین که بعدا بخاطر پنت هوس زندگی رو جهنم میکنن!

از نظر من هر کدوم از شرایطی که این اقا داره به تنهایی برای رد کردن خواستگاریش کافیه. ایشون که همه رو باهم داره!!! دانشجو، بیکار، بی پول، بی پشتوانه، زندگی کنار مادرشوهر، اونم نه تو خونه مستقل تو یکی از اتاقاش! با وجود چند تا خواهر و برادرشوهر مجرد

رو دست بابات موندی مگه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقااااا حتی نمیتونی اول زندگیت یه لباس راحت بپوشی هرجابری بیای زیر نظر دارنت خانوادت راحت نمیتونن ...

دقیقا

و هزاران مشکل دیگه

منم متاسفانه اون زمان کر و کور بودم و عقلم کار نمیکرد

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
دقیقااااا حتی نمیتونی اول زندگیت یه لباس راحت بپوشی هرجابری بیای زیر نظر دارنت خانوادت راحت نمیتونن ...

نه اصلا فضول نیستن یا توکار هم دخالت نمیکنن اینو مطمنم چون رفت آمد داریم اتفاقعا من تعجب میکنم چرا اینا اینقدر بی تفاوتن کی کجا میره چی میخوره..‌

حس ششمی ام ۸۰ درصد مواقع درست در میاد...پیشگو نیستم..درخواست دوستی قبول نمیکنم.. ازشماخواهش میکنم متکی به حس نباشین ممکن درست درنیاد‌‌‌‌‌‌ بر این اساس زندگی کنین بقول شاعر هرچه پیش آید خوش آید ما خندان می رویم 
با مامانشم حرف زدم  دختر عموی بابامه خیلی مهربونه از این زنای که گیر میدن و اهل دعوا ان ...

سعی کنید یجوری پیش برید که حتی اگر قراره تو یه اتاق زندگی کنید اون یه اتاق کاملا بدون امکانات اجاره ای باشه تا اینکه خونه پدر همسرتون.هر چقدر هم مهربون فکر میکنم درست نباشه بازم هر چی که صلاحتونه 

من هانیه طاهریان خوشحالم حالم خوبه به قول همسرم شاد زندگی میکنم چون قراره لذت ببریم از زندگی فقط همین.قرار نیست که با افکار دیگران زندگی کنیم و قرار نیست به شیوه ای که دیگران برای ما چیدند هماهنگ بشیم.خودت برای خودت زندگی کن، همونطوری که دوست داری همونطوری که لذت میبری.و مطمئن باش اگر خودت به فکر خودت نباشی، کسی تو این دنیاخوشبختی و شادی را به تو تعارف نمیکنه 
دقیقا و هزاران مشکل دیگه منم متاسفانه اون زمان کر و کور بودم و عقلم کار نمیکرد

الان مستقل شدین؟

سعی کنید یجوری پیش برید که حتی اگر قراره تو یه اتاق زندگی کنید اون یه اتاق کاملا بدون امکانات اجاره ...

پدرشون فوت شده

خونشون بزرگه... یه اتاق جدا دارن تو حیاطشون..

اونا جمعیتشون زیاده ۵ تا پسر ان ۲ تا دختر بزرگترشون همینه ک من میخامش.. باباشون فوت شده

عزیزم چه مسئولیت سنگینی هم گردنتونه 

خانواده همسر منم پر جمعیتن خیلی دوست دارم 😍😍

من هانیه طاهریان خوشحالم حالم خوبه به قول همسرم شاد زندگی میکنم چون قراره لذت ببریم از زندگی فقط همین.قرار نیست که با افکار دیگران زندگی کنیم و قرار نیست به شیوه ای که دیگران برای ما چیدند هماهنگ بشیم.خودت برای خودت زندگی کن، همونطوری که دوست داری همونطوری که لذت میبری.و مطمئن باش اگر خودت به فکر خودت نباشی، کسی تو این دنیاخوشبختی و شادی را به تو تعارف نمیکنه 
نه اصلا فضول نیستن یا توکار هم دخالت نمیکنن اینو مطمنم چون رفت آمد داریم اتفاقعا من تعجب میکنم چرا ا ...

من قصد دخالت ندارم ولی بعنوان کلام آخر میگم نکن اینکارو خودتو بدبخت نکن الان بله اما اون موفع شما همسری و مادرش هم مادر اون موقع هست که اختلافات شروع میشه و راهی هم نداری

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2706