2726
عنوان

خیلی ناراحتم ...شوهرم....توروخدابیایین

13995 بازدید | 598 پست
سلام دوستای خوبم... من هفت ساله ازدواج کردم...بچه دار نمیشیم..شوهرم مشکل جدی داره.یعنی اصلا اصلا بچه دار نمیتونیم بشیم.حالا بماندچراش....شوهرم همیشه بهم میگه تو به خاطر من خودت رو بدبحت نکن و برو با یکی ازدواج کن تا بچه داشته باشی...و همیشه سر دعواها منتظر هست که بهم این حرف رو بزنه و از خونه میزنه میزنه بیرون و بهم اس میده که جدا شیم...یعنی همیشه منتظر بهونه است...ولی من خیلی دوسش داشتم ....هیچی برام کم نمیزاشت...ولی من خیلی بچه دوس دارم و تا حالا پنج بار ای وی اف کردم ولی حاله نشدم...با شرایط عالی ولی حامله نمیشدم...الان سه روزه از خونه قهر کرده رفته....هر چقدر بهش زنگ میزنم گوشیش رو خاموش میکنه...بگومگو کردیم..البته من هم کمی عصبی بودم.و ناراحت. خیلی گریه کردم..وققتی من گریه میکنم اون احساس میکنه به خاطر بچهای هست که نداریم و نمیشه...البته میدونم نباید جلوش ناراحتیم رو بروز بدم ولی به خدا بعضی وقتها دست خودم نیست..دلم میخاد حامله بشم و تو دلم بچه رشد کنه...الان هم که رفته و اصلا خونه نمیاد و نمیدونم کجاس...خانوادش هم خبر ندارن کجاس...شاید هم خبر دارن به من نمیگن... ..چهارروزه دارم اشک میرزم..هیچی نمیخورم یعنی اصلا نمیتونم بخورم چیزی.... ببهم راهکار بدین دوستان...بغض خفم کرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانمی شوهرت روحیه اش حساس شده تو باید جوری باهاش رفتار کنی که احساس ضعف نکنه از اینکه مشکل از اونه و بچه دار نمیشه اون الان فکر میکنه یه موجود اضافه ی است توی زندگی تو
من این ماه مامان میشم 😙👶👪
مامان شایان و ماهان...آخه تو این پنج بار ای وی اف که کردم چون مشکل زنتیکی داشتیم باعث شد خونم غلیظ بشه و لخته خون تو پام دیده بشه که باعث میشه من قرص بخورم تمام عمرم رو..و آی وی اف دیگه برام فوق العاده سمه...دیگه نمیتونم انجام بدمش...
اخی خیلی سر خوردست چه تو ملامت کنی چه نه اون خودشو گناهکار میدونه چند روز صبر کن بلاخره میاد اومد بگو بهتره یکم خودمونو جمع و جور کنیم بعدم بریم بهزیستی یک نی نی ناز بیاریم
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
اخی عزیزم چ خانم مهربونی ک انقد مراعات حال همسرتو میکنی الان فرصت خوبیه ک وقتی برگشت جدی حرف بزنید و تصمیم اصلی رو بگیرید اگر زندگیتون خوبه و باهم مشکلی ندارین بهترین گزینه اوردن ی کوچولو ب زندگیتونه غصه نخور گلم درست میشه همسرتم برمیگرده خونه با وجود همچین زن خوبی
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
مامان مهربد چرا که نشناسم...بله میدونم بعد چندین سال بچه دار شدن... این ملت هم حرفاش داره منو داغون میکنه... فاطمه معصومه دقیقا درست میگی ولی بعضی مواقع به خدا دست خودم نیست ...
2706