2194
2106

بچه ها من یه جفت مرغ عشق دارم که تا حالا دوبار تخم گذاشته

بار اول همه تخماشو انداخت بیرون و شکوند

تقریبا ده روز پیش بازم تخم گذاشته امروز اومدم دیدم همه رو شکونده یکیش سالم بود یکیشم بغلش ترک خورده بود

بعد من فکر کردم اونا هم مردن اوردم تخمشو باز کردم یه جوجه توش بود خیلییییییی ریز بود اندازه یک چهارم عدس😭😭😭ولی هنوز قلبش میزد بعد یه دیقه دیگه قلبش نزد😭😭😭بخدا من فکر کردم مرده

گناه کردم بنظرتون؟؟؟خیلی عذاب وجدان دارم😭😭😭😭

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166
نه عزیزمممم خب نمیدونستی اخه

گناه دارن😭😭😭😭

انتر مامانشون بقیشو کشته بود😭😭😭

چرا اخههههه

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!
اخییی ☹ ن بابا چ بدونی 😭

خیلی ناراحتم☹️

2050

نمی‌دونستی دیگه 

اشکال نداره

کی می‌دونه سر آدما چی اومده؟خیلیا شبا گوشه اتاقشون قطره قطره آب میشن ولی شما یک آدم شاد و می‌بینید!:)                                                                    https://harfeto.timefriend.net/16266441115229 چالش ناشناس😁=احیانا اگر حرفی/درددلی/نظری /ایده‌ای/ پیشنهادی/تذکر ی/تشویقی/ تنبیهی/اعتراضی/ بازخواستی/ چیزی داشتین بیاین ناشناس بگین😁😁❤ 
تو چه کنجکاوی خواهر

من فکر کردم دیگه چند ساعته روشون نخوابیده حتما تخماش مردن😶

قوربونقلبمهربون

😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️

2183
شوخی میکنم، نمیدونستی که🥺😥

نبخدا من فکر کردم مردن

اخه ترک هم برداشته بود

😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️

عزیزم تو نمی‌دونستی عیب نداره مهربون

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
عزیزم تو نمی‌دونستی عیب نداره مهربون

فداتشم😔