2733
2734
خانم با تجربه بچه داری با ضمانت کاری معتبر زیر 30 سال و .... ساعت کاری 4 روز در هفته روزی 6 ساعت آگهی هم توی روزنامه ها دادم لطفا اگه خواستید زودتر اعلام کنین(فوری ) . اگه این شرایط رو دارین پیغام خصوصی بدین و شماره . خودم باهاتون تماس میگیرم . لطفا پیغام خصوصی بدید یا تماس بگیرید شماره تماس : 09301100209
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1025024 ,***تونستی یه سر بزن***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام مامان اوا جون من یه پرستار دارم که کارش فوقالعاده است ولی فعلا تا یک ماهه دیگه پرستار دختر منه ...

میشه بدین شمارشو

هر روز بیشتر از دیروز دوستت دارم..گویی در قلبم بروزرسانی میشوی🤗😍

[QUOTE=35846732]سلام مامان اوا جون من یه پرستار دارم که کارش فوقالعاده است ولی فعلا تا یک ماهه دیگه پرستار دختر منه ...[/QUOTE]

سام شما پرستار كودكتونا هنوز باهاش در ارتباطين؟؟ يا شماره اي چيزي ازش دارين؟

سلام به مادران عزیز. مراقب سلامت دبستان هستم. آشنایی کامل به تغذیه اطفال دارم. مولف کتاب ملی در حوزه سلامت هستم. خودم دختر سه ساله دارم. برای سه روز در هفته میتونم از دختری هم سن و سال دختر خودم (حدود 4_3سال)در منزل خودمون مراقبت کنم. در حال حاضر برای برای روزهای فرد میتونم از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر. چون روزهای زوج رو از دختر کوچولوی دیگری مراقبت میکنم. محدوده محل سکونت خودم خیابان بزرگمهر اصفهان هست. شماره تماس :09388041252 رضایی

منزل کاملا امن هست برای کودک چون لبه های تیز رو با یونولیت پوشاندم. وسایل دکوراتیو دم دست نیست. در کابینت های پایین هیچ وسیله ای نیست. از شعله های جلویی گاز استفاده نمیشه. وسایل دم دست کودک استیل و پلاستیک هست. خلاصه اینکه همه چیز امن هست برای خیال راحت مادر و کودک. 

مؤید باشید