2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
صاحب خطم نباشه کد ملیشو داشته باشی میتونی بگیری

چجوری با گوشی میشه میشه بگین

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
2738
اره تمام شماره ها با ساعت و زمان مکالنه نشون میده من رفتم این خدماتی ک سیم کارت میفروشن

نه من منظورم از برنامه ی همراه من بود نمیتونم برم بیرون بچه کوچیک دارم میخوام پرینت خط شوهرمو بگیرم 

اره تمام شماره ها با ساعت و زمان مکالنه نشون میده من رفتم این خدماتی ک سیم کارت میفروشن

شوهر من رفته پرینت گرفته ولی فقط لیست تماسا هست اصلا پیامک نیست

یعنی خودش گفته فقط پرینت تماس بهش بدن؟

شما میدونی میشه پیامک و تماس و تفکیک کرد؟

یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر میکردم این آدم مچاله ی شده ی روی تخت تا صبح دووم نمیاره ولی صبح شد!:)