2733
2734

بیا صالحه به اریشگاه خوب بهت معرفی کنم عالییییییییی من نسیم شهری هارو قبول ندارم اصلا چون دقت کردم تو کارهاشون فیط یه جا بود بلریان ۱۰سال پیش دختر عمم رفته بود بدک نبود ولی الان هیچ کدومو قبول ندارم 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سومه_سولماز

نعلتی نمردم و ی نسیم شهری پیدا کردم اینجا😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

تو آرزوهام زندگی میکنم و یکی از مهم ترین آرزوهام حل شدن مشکل بابای مهربونمه 😢پس اگه براتون مقدوره یه صلوات برای سلامتی پدرمو و خانوادم بفرستین🙏 چون جز اونا کسیو ندارم بزرگترین ترسم نبودن خانوادمه😔❤
ت کجایی؟

آرایشگاه پاریس عالیه👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

تو آرزوهام زندگی میکنم و یکی از مهم ترین آرزوهام حل شدن مشکل بابای مهربونمه 😢پس اگه براتون مقدوره یه صلوات برای سلامتی پدرمو و خانوادم بفرستین🙏 چون جز اونا کسیو ندارم بزرگترین ترسم نبودن خانوادمه😔❤
خیابان امام خمینی سمت کوچه امام حسن

کوچه تولیدی؟

2706