2410
2553
عنوان

کیا عروس هلندی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 113 پست
سلام عزیزدلم خوبی کوچولوت چی شده حالش چطوره

سلام گلم بازم نگرانشم ولی حالش خوبه گلم...مرسی ‌که یادت بود..تا الان دو روز میشه گذشته حالش خوبه ینی نخورد؟یا بعد ها نشون میده خدایی نکرده

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم بازم نگرانشم ولی حالش خوبه گلم...مرسی ‌که یادت بود..تا الان دو روز میشه گذشته حالش خوبه ینی ...

ایشالله که نخورده

حتما نشون میداد اگه خورده بود یا تهوعی یا چیزی

بازم یه هفته صبر کن

انشالله چیزی نیست کوچولوت هم خوبه

راستی روغن زیتون خوردش

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
ایشالله که نخورده حتما نشون میداد اگه خورده بود یا تهوعی یا چیزی بازم یه هفته صبر کن انشالله چیزی ...

خودم یه قطره تو دهنش ریختم فداتشم

مرسی مهربون

بعدش عزیزم ما چن روز میخاییم بریم خونه مامانم مامانم تو خونش دارو و قرص سوسک گزاشته برای عروس ضرر نداره؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2720
خودم یه قطره تو دهنش ریختم فداتشم مرسی مهربون بعدش عزیزم ما چن روز میخاییم بریم خونه مامانم ...

اگه میتونی مواظب باش نخوره مسموم نشه بچه 

یا اینکه زیاد نیازش بیرون یا جاییکه خودتون هم هستین

اگه میتونی مواظب باش نخوره مسموم نشه بچه  یا اینکه زیاد نیازش بیرون یا جاییکه خودتون هم هستین

مرسی عزیزدلم.....گلم تا الان حالش خوبه ینی چیزی نیس؟

مرسی عزیزدلم.....گلم تا الان حالش خوبه ینی چیزی نیس؟

سلام عزیزم

خوبی 

من چند روز نبودم

خوبه بچه 😍

اگه شیطونی میکنه بیحال نیست فک نکنم نیاز به پزشک داشته باشه 

سلام عزیزم خوبی  من چند روز نبودم خوبه بچه 😍 اگه شیطونی میکنه بیحال نیست فک نکنم نیاز به پ ...

سلام مهربون.فداتشم تو خوبی

از اون روز چن روزی میگذره گلم تغیری تو حالش خداروشکر نیس.

2714

من داشتم😭😭😭😭😭

دو سه هفته پیش مرد😭😭😭بمیرم براش خیلی دلم براش تنگ شده کنجد عزیزم 😭😭😭

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….