2737
2734

صبوری وسکوت

💮بیایین بهتون کار خیر یاد بدم💮روی جمله داخل گُل کلیک کن   📣دوست عزیزم📣توی تاپیک کار خیر که رفتی 🌟لطفا تاپیکای بعدیشم بخون و بین دوستات به اشتراک بذار تا توی ثوابش شریک باشی خدایا مارا از خواری نفس نجات بده 💚تاپیک صلوات برای ظهور وسلامتی حضرت مهدی عج💚 💫اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سکوت در برابر چی؟؟؟

در برابر همه چی ،همه اتفاقها

من هر وقت سکوت میکنم ،زندگی برام شیرینتر میشه 

💮بیایین بهتون کار خیر یاد بدم💮روی جمله داخل گُل کلیک کن   📣دوست عزیزم📣توی تاپیک کار خیر که رفتی 🌟لطفا تاپیکای بعدیشم بخون و بین دوستات به اشتراک بذار تا توی ثوابش شریک باشی خدایا مارا از خواری نفس نجات بده 💚تاپیک صلوات برای ظهور وسلامتی حضرت مهدی عج💚 💫اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم💫
2738
خوش اخلاق بودن و اجتماعی بودن درحدتعادل

من اجتماعی هستم ولی  در مورد خوش رفتاری کنترل بعضی حرفا و حرکاتم باهام نیست 

خدایاااااا این عدالته؟؟؟؟یکی به رنج🥲یکی به گنج🙂
در برابر همه چی ،همه اتفاقها من هر وقت سکوت میکنم ،زندگی برام شیرینتر میشه 

من اصلا نمیتونم خیلیم ضربه میخورم 

داشتن اعتمادبه نفس وروابط اجتماعی بالا

عاشق خودش باشه

خودشو توالویت بذاره

شخصیت مستقل

شخصیت مهربون وانرژی مثبت وشادی

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️
اعتماد به نفس بالا اهمیت دادن به خودش، ظاهر و سلامتیش خوش برخورد بودن اهمیت دادن به همسر و بچه‌ها

تو اخری ضعیفم اصلا وقت نمیزارم برا بچمم 

من اجتماعی هستم ولی  در مورد خوش رفتاری کنترل بعضی حرفا و حرکاتم باهام نیست

باید روخودت کارکنی و اگر برات ممکنه ازیه مشاورخوب کمک بگیری تا اخلاقتم عالی بشه

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
باید روخودت کارکنی و اگر برات ممکنه ازیه مشاورخوب کمک بگیری تا اخلاقتم عالی بشه

مشاور خیلی دوست دارم برم ولی میترسم میدونی چطوره من حتی به خودمم در مورد خودم وعده الکی میدم اصلا رو هدفامو برنامم نمیمونم 

2706