1874
2106

😑

پیج اینستاگرامم فالو شه: anataset 🛍  مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍 نه شاخم نه معروفم. من یه کاربر معمولی هستم، منو تو تاپیکای با عنوان معروفترین یا شاخ ترین کاربر تگ نفرمایید. با سپاس✋🏻من پر از اشتباهم، آدم خوبی نیستم، نسبت به خیلیهاتون سنم بیشتره، شاید تو بعضی چیزا تجربه م بیشتر باشه اما هیچ ادعایی ندارم. تجربه ی زندگی مشترک ندارم، بنابراین خیلی از نظراتم از روی احساس صرف یا منطق صرف هست، پس قطعا نمیشه روشون تکیه کرد. من معصوم نیستم🤷‍♀️ کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو 🥀 درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز🤝

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
2050
😍😍😍😗😗😗خیلی کاربر خوبی هستین

از شما بهتر؟؟؟😍😍😍

پیج اینستاگرامم فالو شه: anataset 🛍  مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍 نه شاخم نه معروفم. من یه کاربر معمولی هستم، منو تو تاپیکای با عنوان معروفترین یا شاخ ترین کاربر تگ نفرمایید. با سپاس✋🏻من پر از اشتباهم، آدم خوبی نیستم، نسبت به خیلیهاتون سنم بیشتره، شاید تو بعضی چیزا تجربه م بیشتر باشه اما هیچ ادعایی ندارم. تجربه ی زندگی مشترک ندارم، بنابراین خیلی از نظراتم از روی احساس صرف یا منطق صرف هست، پس قطعا نمیشه روشون تکیه کرد. من معصوم نیستم🤷‍♀️ کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو 🥀 درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز🤝

توقبرستون؟ اونوقت دقیقا باچی دار زده😐

به بعضیام باید گفت : شمـا از انسان فقط دو حرف اولشی :)هی میگین بد اخلاقی بد اخلاقی وقتیم ک خوش اخلاق میشیم رم میکنید میرینین تو اعصاب ادم، برمیگرده ب لیاقت ادم...‏‏بعضیام که   ازت ناراحت میشن باید بهشون بگی عزیزم ببخشید که خرِ خوبی برات نبودم😏🖕
توقبرستون؟ اونوقت دقیقا باچی دار زده😐

با خیلی چیزها میشه.خیلی قبرستون ها سقف ایرانیتی دارن

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔ᅟ
با خیلی چیزها میشه.خیلی قبرستون ها سقف ایرانیتی دارن

ااا شما خیلی وقت بود ندیده بودمت خوبی تو😍😘

به بعضیام باید گفت : شمـا از انسان فقط دو حرف اولشی :)هی میگین بد اخلاقی بد اخلاقی وقتیم ک خوش اخلاق میشیم رم میکنید میرینین تو اعصاب ادم، برمیگرده ب لیاقت ادم...‏‏بعضیام که   ازت ناراحت میشن باید بهشون بگی عزیزم ببخشید که خرِ خوبی برات نبودم😏🖕
1718