2737
2734
عنوان

زایمان با آمپول فشار !!! اره یا نه ؟؟؟

62106 بازدید | 23 پست
سلام

دیروز هفته 40 رو پر کردم ولی از دخترک خبری نیست !!! دردی یا نشونه ای هم ندارم ...میخوام طبیعی زایمان کنم...دکترم تا دوشنبه 15 اسفند وقت داده که دردم بگیره و بیشتر از اون تاریخ صبرنمیکنه و امپول فشار میزنه...

میخوام نظربدین ...من فردا تولد خودمه میگم حالا که قراره امپول بزنم فردا بزنم که نی نی با من تو یه روز بشه...ولی دلم خیلی گرفته و سر دوراهی موندم...میگم شاید اگه صبر کنم خودش بیاد ولی دوشنبه تولد نی نی جاری هم هست خیلی مهم نیست ولی میگم میشه تولد خودم هم باشه !!!

و یه مسئله دیگه که ناراحتم کرده اینه که این طوری فکر میکنم که امپول فشار هم فرقی با سزارین نداره از این نظر که خودم دارم روزه به دنیا اومدنش رو انتخاب میکنم!!!

راستی اگه فردا امپول بزنم همون فردا نی نی به دنیا میاد؟

اگه جای من بودین چه کار میکردین؟
باران بارانه عشق مامانه
عزیزم به نظر من زود باش نی نی رو به دنیا بیار چون ممکنه مدفوع کنه توی شکمت خیلی خطرناکه اگه هفته 40 رو تموم کردی دیگه نی نی کاملا رسیده است و در مورد آمپول فشار نمیدونم ولی فکر میکنم سزارین کنی بهتره چون ممکنه درد طبیعی رو بکشی آخرش بهت بگن که نمیتونی طبیعی زایمان کنی و باید سزارین بشی پس از همون اول سزارین رو انتخاب کن من هم میخوام سزارین کنم
عزیزم من هم با امپول فشار نینی ام رو به دنیا اوردم. دکتر گفته بود چون امپول میزنه ممکنه پروسه طول بکشه ولی من سر صبح یک لیوان بزرگ چای زعفران دم کردم و خوردم خیلی سریع زایمان انجام شد.
هیچ نیرویی، قوی تر از میل به آزادی نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رویا جان من میخوام شانس طبیعی رو به خودم بدم اصلا به سزارین فکر نمیکنم ...در مورد مدفوع هم نگران هستم ولی فعلا ایناتفاق نیوفتاده و تکون های باران مثل همیشه قویه

بلا جان شما تو چه مرحله ای امپول زدین؟
باران بارانه عشق مامانه
2731
من هم طبیعی زایمان کردم و بدون درد رفتم بیمارستان. به نظرم تو روز تولدت به دنیاش بیار. دو روز قبل دکترم دو تا نصفه قرص بهم داد گفت اینو بخور درد میاد سراغت. شب قبلش گل گاو زبون خوردم همون شب کیسه آبم پاره شد. والا من همه زایمانم رو خواب بودم نفهمیدم آمپول زدن یا نه. ولی فکر کنم زدن . اما نه همون اول 5 ،6 ساعت خودم بودم که درد نداشتم و بعدش یه آمپول بهم زد که خوابم برد و فقط سر دردای اصلی بیدار می شدم.
خیلی خیلی واضحه که زایمان طبیعی حتی با امپول فشار خیلی خیلی بهتر از سزارینه.. من خودم نی نی ام داشت درشت می شد و دکترم گفت بهتره امپول فشار بزنی... زایمانم هم بدون درد بود... فقط یه کم طول کشید صبح امپول زدم شب بچه ام به دنیا اومد.. ولی خیلی خیلی خیلی راضی هستم...
دردونه جان چه قرصی بود ؟دکترم از قرص حرفی نزده!!!

میدونین چیه از یه طرف به این فکر میکنم که اگه امپول بزنم فردا که روز تولدم بشه بعدا عزاب وجدان بگیرم که اگه صبر کرده بودم درد خودش میومد ...

از اول حاملگی فکر همه چیز رو کرده بودم الا یه همچین مشکلی ...
باران بارانه عشق مامانه
2738
سلام
من 5 ماه پیش با آمپول فشار نی نی رو دنیا آوردم
به نظر من تا وقتی دکترت وقت داده صبر کن که ایشالا دردت خودش شروع شه و تا وقتی فاصله درد هات به 15 دقیقه نرسیده نرو بیمارستان
آمپول فشار خیلی به مادر فشار میاره و درد زایمان رو یک سره میکنه برای من که اینطور بود
اصلا بین درد های زایمانم بعد از زدن آمپول فصله نبود و آخرش خیلی بهم سخت گذشت ولی درد های طبیعی اینطوریه که بین درد های شدید اونقدر بی درد میشه مادر که حتی ممکنه خوابش ببره
سلام مامی باران.من تجربه زایمان رو ندارم ولی بنظرم تا وقتی که دکتر بهت مهلت داده صبر کن وآمپول فشار نزن.نگران روز تولدشم نباش.انشالله بسلامتی نی نی نازت بدنیا میاد.از الان تبریک میگم.
2706