2733
2734
عنوان

کسی رژیم فستینگ گرفته؟

183 بازدید | 12 پست

یه خانمه تو اینستا باهاش آشنا شدم ۶۷کیلو حدودا فقط با رژیم و پیاده روی در خونه کم کرده🙄🙄چند وقته دنبالش میکنم.کلا از اول رژیم رژیم فستینگ گرفته کسی دیگه تجربه داره؟

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار

چجوریه

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رژیم فستینگ نباید ب خانوما پیشنهاد میشه حالا بعدا پی میبرین ب حرفم الان شاید گارد بگیرن ی عده

چرا عزیزم نیشه دلیلش رو بگی

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار

منم یک ماه با فست وکالری شماری 4کیلو کم کردم پیج همون خانمم دنبال میکنم ولی برام خوب نبود یه بیماری زمینه ای داشتم عود کرد

همیشه خواسته‌ام از خدا فقط او را،   چنان‌که خسته‌تنی چای قندپهلورا ☕☕☕
2738

عزیزم این رژیما بعدا ضررهایی که به بدن میزنه رو نشون میده    رژیم اصولی بگیر حالا اگه دیرم به وزن ایده آلت رسیدی عیب نداره به جاش آسیب نمیبینه بدنت 

دنیا ی کابوسه ؛ و تو نمیتونی بیدارشی....😞
رژیم فستینگ نباید ب خانوما پیشنهاد بشه حالا بعدا پی میبرین ب حرفم الان شاید گارد بگیرن ی عده

دلیل تون چیه؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊