2733
2734
عنوان

زایمان

223 بازدید | 21 پست

نظرتون چیه؟ در مورد زایمان سزارین یا زایمان طبیعی؟

تعداد رای : 24
نظرسنجی
سزارین😍
12
50%
طبیعی😘
12
50%
🥰🤱🏻

ایموجی کنار گزینه دوم فقط 

طبیعی😘       😂😂😂😂😂😐

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعی خوبیش اینکه بچت رو میبینی حسش میکنی دنیا اومدنش رو و سریع میتونی از جات بلند بشی 

افتادگی رحم و گشاد شدن واژن چی؟ من از اینا خیلی میترسم مادرمم میگ طبیعی دردش همون لحظش سزارین تا چند ماه درد داری

🥰🤱🏻
2728
طبیعی خوبیش اینکه بچت رو میبینی حسش میکنی دنیا اومدنش رو و سریع میتونی از جات بلند بشی 

بستگی به بدن داره همه اینا.دوست من ده روزه زایمان کرده طبیعی از درد بخیه هاش هلاکه.آروم نداره.برا دیدن بچه هم میشه زایمان اسپاینال رو امتحان کرد.

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
2738

بهتر با توجه شرایط فیزیکی هر کس معنی پیدا میکنه.

جفتش سختیا مزایا و معایب خودشو‌داره.

نه سزارین اون سختی های الکی و عوارض رو که میگن داره

نه طبیعی به اون راحتی هست که وانمود میکنن.

من دوتا سزارین داشتم.اولی رو تا نصفه راه طبیعی رفتم..

خیلی راضی بودم از زایمانهام بازم برگردم عقب همین زاه. و میزم.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
افتادگی رحم و گشاد شدن واژن چی؟ من از اینا خیلی میترسم مادرمم میگ طبیعی دردش همون لحظش سزارین تا چند ...

بخیه میزنن دکتر 

بهت میگن تا چند وقت رابطه نداشته باشی بعدش 

مامانت کاملا درست میگن

من دوتا زایمان داشتم طبیعی 

درد داره خیلی هم زیاد ولی همین که بچه دنیا اومد دیگه درد ها تموم میشه.... 

میشه واسه سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستید
بهتر با توجه شرایط فیزیکی هر کس معنی پیدا میکنه. جفتش سختیا مزایا و معایب خودشو‌داره. نه سزارین او ...

من از عمل اصلا ترس ندارم اما از گشاد شدن واژن بشدت میترسم..فرض میکنم از یه چیز به اون کوچیکی سر نوزاد میاد بیرون میمیرم از ترس

🥰🤱🏻
بستگی به بدن داره همه اینا.دوست من ده روزه زایمان کرده طبیعی از درد بخیه هاش هلاکه.آروم نداره.برا دی ...

درد بخیه است دیگه نباید بشینی بیشتر باید دراز بکشی 

بخیه میزنن دکتر  بهت میگن تا چند وقت رابطه نداشته باشی بعدش  مامانت کاملا درست میگن من ...

معمولا بعد زایمان طبیعی چند وقت بعدش میشه رابطه داشت؟یا بخیه رو کی میکشن

🥰🤱🏻
معمولا بعد زایمان طبیعی چند وقت بعدش میشه رابطه داشت؟یا بخیه رو کی میکشن

فکر کنم خیلی 40 روز نمیشه رابطه داشت 

بخیه ها جذبیه و ده روز که بگذره کم کم نرم میشن و میتونی بشینی راحت 

دست کاری نباید بکنی بخیه هارو کمتر از یک ماه خودش می افته 

2706