2733
2734
عنوان

دارم میرم سفر بنظرتون ب شوهر بگم؟!

1171 بازدید | 84 پست

لطفا نگید کروناس و از این شعارا چون سفر تفریحی نمیرم واجبه...

ما عقدیم

از دیروز باهم قهریم دعوای شدیدی کردیم از دیروز هم جواب زنگ و پیامشو ندادم الان یهویی باید با خونوادم یه سفر چند روزه برم یه شهر دیگه بنظرتون باید ب شوهرم خبر بدم ک دارم میرم سفر یا لج کنم و نگم بزارم خودش بفهمه بعدا🤔

اگ اره پس بگید چی بگم ک هم بهش خبر داده باشم و هم با سردترین لحن باشه🚶‍♀️

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
خیر

یعنی نگم؟!

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
معلومه که باید بگی 

چی بگم و چجوری بگم

اگه نگی فک کنم دعواتون شدید تر بشه . 

بگو من رفتم فلان جا . 

دیگه ن توضیح بده ن چیزی 

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
2706