2137
2106

اگ میپسندی اره

من اینطوری نمیپوشم برا همین نمیپسندم

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم فکرمیکردم دنیا یه کیکه خوشمزه س  و ادماش یونیکورن و فرشتن! اما ادما بهم نشون دادن که میتونن چقدر بد باشن...چقدر وحشتناک باشن...واقعا چرا یکی بخواد زندگیه ادمو نابود کنه؟!ساده نباشید مهربون نباشید احمق نباشید ک اگ باشید میشید مثل من!من هنوز از این کابوسی ک ادما برام ساختن بیدار نشدم:)خواستی برام صلوات بفرست دعا کن یا هرچی ک این حل بشه    goftino.com/c/XYbnWj

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

کم کم داره دمده میشه

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                         انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی💕                      پسر قشنگم مرد کوچولوی من میوه قلبم ، به زندگیم خوش اومدی💝     تیکر یکسالگی شاه پسر😍
2124

نوچ

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2050

خیلی خزن که من مدل اینا رو دو سه سال پیش که رفتم واسه عید مانتو بخرم دیدم 

ببین؛هیچ کس قرار نیس از نبودت بمیره؛شاید یه ساعت دیرتر بخوابه.؟!./.هی تو!از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش؛تیتر اول روزنامه امروز کاغذ باطله فرداست./.وقتی بچه بودیم همیشه میگفتن از هیچکی نترس جز خدا.!الان فهمیدم چقدر حرفشون اشتباه بوده باید از همه ترسید جز خدا❤🖇

منم این پیج ودارم اناگفت تموم شده 

من ازمدل اولی ازجای دیگه خریدم تن خورش نازه 

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺
1718