2726

من از حسابداری چیزی سردرنمیارم، می‌خوام از صفر شروع کنم، چطوری در کمترین زمان، اصول حسابداری و درس‌های مهم و به‌دردبخورش رو یاد بگیرم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو اموزشگاه ها تو سه ماه اصول یک رو بهت یاد میدن. حداقل سند زدن رو یاد میگیری

خب همین دیگه اینطور که فهمیدم آموزشگاها خیلی طولش میدن، یک سال و نیم طول میکشه، تازه نرم افزار هم جدا باید یاد بگیرم، خیلی طولانی میشه

تو نت تحقیق کردم، دیدم موسسه همکاران سیستم یک دوره آن‌لاین داره، به اسم پرورش کمک حسابدار، کسی اون د ...

کمک حسابدار حسابداری مقدماتی رو اموزش دیده. یعنی فرق بد و بس رو میدونه . سند زدن رو بلده. نحوه کار با دفتر روزنامه ومعین و تفضیلی رو یاد گرفته. و کار با حداقل یکی از نرم افزار هارو بهش یاد میدن.

"به میان مردم برو و با آن ها درآمیز.‌.در انزوا پاک ماندن ، ارزشی ندارد...
خب همین دیگه اینطور که فهمیدم آموزشگاها خیلی طولش میدن، یک سال و نیم طول میکشه، تازه نرم افزار هم جد ...

نه عزیزم. الان اموزشگاه ها سه ماه به سه ماه هر رده حسابداری رو اموزش میدن. سه ماه حسابداری مقدماتی . سه ماه حسابداری مالی. سه ماه حسابداری صنعتی. سه ماه بازرگانی.

متناسب با هر حسابداری نرم افزار و دسترسیش هم اموزش میدن. میتونی مقدماتی رو که گذروندی بعدش همزمان بقیه حسابداری هارو ثبت نام کنی و یاد بگیری.

درمورد نرم افزار ها هم معمولا اکثر نرم افزار ها زمینشون یکیه فقط همکاران سیستم و سپیدار و یکی دو مورد دیگه یه مقدار تفاوت داره که اونم اگه حسابدار خبره باشی راحت بدون اموزش میتونی کار کنی.

اموزشگاه های شیراز 5تا نرم افزار همزمان یاد میدن. دلیلش هم همون یکی بودن زمینه هاشونه

"به میان مردم برو و با آن ها درآمیز.‌.در انزوا پاک ماندن ، ارزشی ندارد...
نه عزیزم. الان اموزشگاه ها سه ماه به سه ماه هر رده حسابداری رو اموزش میدن. سه ماه حسابداری مقدماتی . ...

ممنونم عزیزم از راهنماییت

پس اول بهتره برم از آموزشگاه شرایطش رو بپرسم

سلام دوست عزیز روزتون بخیر
شما میتونید مثل من از دوره های رایگان آموزشگاه حسابداری فرداد استفاده کنید، دوره های صفر تا صد حسابداری رو رایگان برگزار می‌کنن من فعلا 4 تاشونو گذروندم
خیلی با کیفیتن و اساتید با تجربه ای دارن که خیلی میتونن برای ورود به بازار کار کمکتون کنن

سلام دوست عزیز روزتون بخیر شما میتونید مثل من از دوره های رایگان آموزشگاه حسابداری فرداد استفاده کنی ...

سلام عزیزم میشه بگی رایگانه منظورت چی هست اصفهانم هست یا نه