2137
2106
عنوان

مهمانی در شرایط کرونا

416 بازدید | 35 پست

سلام.

من اصلا توی کرونا هیچ جایی نمیریم فقط ماهی یکبار خونه خانواده هامون میریم.همین.

حتی اگه فامیلامون دعوت هم کنن ازشون معذرت خواهی میکنم و نمیریم.این باعث شده ک خیلی از فامیلامون از دستمون ناراحت بشن.جاریم و برادرشوهرم واسه تولد بچشون چند بار دعوت کردن و نرفتیم.اوناهم ناراحت شدن.ولی بعضی وقت ها ک  خونه مادرشوهرم میبینمشون تیکه میندازن.

حتی چند بار فامیلامون زنگ زدن گفتن چرا نمیاید گفتم ب خاطر کرونا هیچ جا نمیریم،گفتن ولی ما دلمون تنگ شده اگه ما بیایم خونتون ناراحت میشی؟

گفتم ناراحت ک نه ولی باید رعایت کنیم تا تموم بشه.انشاالله کرونا رفت همدیگرو میبینیم.میخواید تصویری حرف میزنیم.بعد رفتن پیش کل فامیل پشت سرم گله گذاری کردن.😐😐

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

من تنهایی میرم تو جمع حاضر نمیشم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2166

بیخیال 

همینجوری ادامه بده 

من عروسی خواهرشوهرمه هیچکدوم نمیریم 😁

خواهرشوهرم قبلا کرونا گرفته میدونه چقدر سخته ولی پر توقعه 

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
2165

ما که راه دوریم خداروشکر

کمد دیواری باشی؛مادر نباشی😭😭😤😤👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)
2183

دقیقا مث من

انقدر اطرافیان اذیت میکنن و مسخره میکنن

من نمیرم خونشون با پررویی تمام میخوان پاشن بیان خونه ما

منم شهر دیگه ام

میخوان بیان برن بازار و گشت و گذار

بخدا گریه ام گرفته از دستشون

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
بخدا خیلی حرص میخورم‌. زنگ میزنن میگن تو نامردی مارو دیگه دوست نداری و فلان....

اهمیت نده بگو من نمیتونم سلامتیمو فدای حرف مردم کنم تمام والا منم دوساله جز خونه پدر مادرامون نرفتم هر کی هم دعوت کنه عذرخواهی میکنم و محکم میگم بخاطر کرونا شرمنده نمیتونیم دعوتتونو بپذیریم

عمم یه بار گفت نمیرید که نیان؟! گفتم دیگه ابنو میسپرم به درک خودتون قبل کرونارو به یاد بیارید که من چقدر اهل برو بیا بودم حالا اگه الان میخواید اینجوری راجبم فکر کنید ایرادی نداره 

از این فامیلای نفهم زیاده،دایی مامانم فوت شد توی اوج کرونا خانواده خودشونم همه کرونا داشتن ،ما برای مراسم نرفتیم الان عروسی بچشون مارو دعوت نکردن،یعنی تا این حد بیشعورن 

هرچند دعوت هم میکردن ما نمیرفتیم

بیخیال  همینجوری ادامه بده  من عروسی خواهرشوهرمه هیچکدوم نمیریم 😁 خواهرشوهرم قبلا کرون ...

خوبه که شوهرت درک میکنه شرایطو

خدا حفظش کنه برات 

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔