2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی زوده چون به حساب شما پنجه لقاح شلید دیرتر باشه میری میخپره توی ذوقت

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

تجربه ی من اصلا فعلا سمت دکتر و سونو نرو تا هشت هفته. 

منم باردارم ولی فعلا نمیرم تا هشت هفته بشم به امید خدا دیگه همون وقت صدای قلب قشنگشو بشنوم😍

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک قناد عاشقم😍بعد از سالها به عشقم رسیدم
2738
نه لقاحم خیلی زود بوده یه هفته قبل پریودم بببی چک و ازم مثبت شد

‌پنج هفته فقط ساک هست

قلب بین هشت تا ده

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
تجربه ی من اصلا فعلا سمت دکتر و سونو نرو تا هشت هفته.  منم باردارم ولی فعلا نمیرم تا هشت هفته ...

تجربه خیلیا میگه ک سونو اول زودتر باید رف ک اصلا ببینن ت رحمه یا نه منو دوستم باهم باردار شدیم رفت سونو دید خارج رحمه الانم باز سونو نوشتن براش ک بره عمل..اگ دبرتر متوجه بشه ادم خونریزی داخلی میکنه..

🥰🤱🏻
تجربه خیلیا میگه ک سونو اول زودتر باید رف ک اصلا ببینن ت رحمه یا نه منو دوستم باهم باردار شدیم رفت س ...

کلا سونو خیلی مضره حتی بعضی کشورا انجام نمیدن. من خودم  بارداری پوچ داشتم دور از جون همه.  منو از هفته پنج تا هفته 11 هی فرستادن سونو هی اذیت کردن هی استرس داشتم. برا همین اصلا سونو قبل از 8هفته دیگه نمیرم و به کسی هم پیشنهاد نمیدم.از چند تا ماما پرسیدم گفتن خارج از رحم باشه متوجه درد و لک و... میشی باز توکل به خدا ببینم چی میشه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک قناد عاشقم😍بعد از سالها به عشقم رسیدم
کلا سونو خیلی مضره حتی بعضی کشورا انجام نمیدن. من خودم  بارداری پوچ داشتم دور از جون همه.  ...

آره من درد داشتم از اول بارداریم دکترم هی سونو می‌نوشت واسم هربارم سونو میرفتم با فشار دستگاه سونو دردم بیشتر می‌شد آخرم نفهمیدن مشکل چیه شکمم هم معاینه کردن چون خیلی فشار آورده بودن مثل اینکه جفت جدا شده بود جنین مرد مجبور شدم سقط کنم

2706