2410
2553
عنوان

رویا پردازی تا چه حد...

72 بازدید | 11 پست

تا چه حدی خوبه بنظرتون من خیلیییی زندگیم تو تخیله مدام خودم و تو جاهایی ک دوس دارم توی آینده باشم فرض میکنم و اینطوری...

خلاصه چیزایی ک دوس دارم داشته باشم و همیشه فرض میکنم وبهم آرامش میده اما این باعث میشه همینجوری راحت تر باش مشکلات و نبینم و واس حل کردنش تلاش نکنم چون فرض میکنم حل شده وخیلی راحت زندگی میکنم به قدری تخیلم بالاس ک مثلا نشستیم توی جمعی حواسم به اونا نیس خودم و تو ی جمعی تصور میکنم ک فانتزیمه و...

بنظرتون من اشتباه میکنم هرجا کتابی چیزی میخونم تشویق میکنن به اینکار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گاهی اوقات جو میگیره و تلاش میکنم ولی نه همیشه 

تلاشت نوسانی نباشه یعنی نه خیلی زیاد یه مدت که بعدش دیگه بی انگیزه بشی و کاری نکنی آهسته و پیوسته پیش برو من همیشه به خودم میگم اگر میخوایی رویاتو زندگی کنی باید براش تلاش کنی ، تلاش هم درست نه صرفا زیاد و بیش از حد 

2456
واقعا گل گفتی مرسی⁦❤️⁩

قربونت برای رویا پردازیت زمان بزار اگر حواست پرت شد زود دوباره به خودت بیا به مرور میتونی کنترلش کنی و اینجوری نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم شیرینه موفق باشی عزیزم⁦❤️⁩

2714
گاهی اوقات جو میگیره و تلاش میکنم ولی نه همیشه 

صد درصد بدع چون وقتی زیاد تو رویا باشی مغزت هورمونهای مثل دوپامین ترشح میکنه وحس زمانی رو داری که به اون موففیت رسیدی ودیگه انرژی وانگیزه ای واسه تلاش براش نداری من خودمم اینجوریم وبیشترم بخاطره این که کودکی خوبی نداشتیم وبا خیال ورویا مغز سعی کرده اون زندگی بد وناکامی رو تحمل کنه که از هم نپاشه 

نمیدونم ولی حس مسکنم چالش امروز تینارو دنبال کردی خخ

خدایا تو بچین..تو بچینی قشنگ تره🌺خدایا مثل همیشه اینبارم بهم ثابت کن به مو میرسه ولی پاره نمیشه           خدایا سپردم به خودت ...عاشق خدام...             خدا گفت:                                                                          چرا غمگینی و ناراحتی؟حتی اگرطناب طاقتت به باریک ترین نقطه هم رسید؛ نترس! من هستم..خدا جونم روسیاهم ولی خدایی کن برامون❤️