2726

بچه‌ها یکی هست که از خودم بالاتره از لحاظ مالی خیلی بالاتر از منه ازلحاظ چهره و ظاهر در حد منه

سوال اینه که چه اتفاقی می افته پسرا عاشق میشن شدید

چیکار میکنن بعضیا انقدر پسر شیفتشون میشه

دخترهچن رفتاری کرده

پسره چه ویژگی هایی دیده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ولله پسرعموی من عاشق دختری بود دیوانه وار شب و روز میخوابید جلو درشون 

دختره عفد کرد چن روز پیش با یکی دیگه 

خونه عموم اینا عزاس

طفلک مق مرده هاس شب تا صبح گریه میکنه.

دختره خشگل بود و بلا و زبون دراز میشناسمش 

یه صلوات برا سلامتی آقا صاحب الزمان(عج)میفرستین؟😍☺  Ne kadar karanlik olürsa olsun güneş tekrar doğacak   🌞    akili telefonlar ve aptal insanlar çağinda yaşiyoruz  🤦‍♀  ما انسان ها مثل مداد رنگی هستیم شاید رنگ مورد علاقه هم نباشیم اما روزی،برای کامل کردن نقاشیمون،به همدیگه نیاز خواهیم داشت  بشرطی ک همدیگه رو تا حد نابودی نتراشیده باشیم  خدایا شکرت فصل مورد علاقم اومد پاییز جونم دوست دارم عشق رنگ رنگی من 🍁🍂🍁🍂🍂🍁🍂🍁🍂                       
ولله پسرعموی من عاشق دختری بود دیوانه وار شب و روز میخوابید جلو درشون  دختره عفد کرد چن روز پی ...

عزیزممم🥺☹️چرا دختره دوسش نداش؟ 

لطفا برای رسیدن به آرزوم یه صلوات برام بفرستید😍❤️🙏
عزیزممم🥺☹️چرا دختره دوسش نداش؟ 

دختره بهش چندین بار گفته بود ازت متنفرم 

پسرعموم هم خوش قیافس هم خونواده خوب و معقولی داره دستشون بدهنشون میرسه 

ولی گویا این خانم با کسی ک عقد کرده دوست بودن باهم

یه صلوات برا سلامتی آقا صاحب الزمان(عج)میفرستین؟😍☺  Ne kadar karanlik olürsa olsun güneş tekrar doğacak   🌞    akili telefonlar ve aptal insanlar çağinda yaşiyoruz  🤦‍♀  ما انسان ها مثل مداد رنگی هستیم شاید رنگ مورد علاقه هم نباشیم اما روزی،برای کامل کردن نقاشیمون،به همدیگه نیاز خواهیم داشت  بشرطی ک همدیگه رو تا حد نابودی نتراشیده باشیم  خدایا شکرت فصل مورد علاقم اومد پاییز جونم دوست دارم عشق رنگ رنگی من 🍁🍂🍁🍂🍂🍁🍂🍁🍂