2726
عنوان

اونایی ک ب سرکتاب و دعا و همزاد اعتقاد یا تجربه دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دعانویس نیستن

گفتین زنه موکل داشت مرده هم دعانویس بود

همین که با اجنه کار کنن جزو اونان.

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
ن همزاد من بده خودمو اذیت میکنه

سلام عزیزم

چه خبرا 

خوبی؟

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care

من پاسخ سوالتون رو نمیدونم

ولی چرا به همه یا میگن طلسم داری یا میگن همزاد داری

هیچ قدرتی ک بالاتر از خدا نیست،پس اون مراقب ماست بنظرم و نمیذاره اسیب برسه بهمون

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،

عزیزم هیچ وقت پیش دعانویسا نرو چون با اجنه و شیاطین در ارتباطن بیشتر تو زندگیت گره میندازن وابسته اینا نباش خودت در خونه همه چیو درست کن

هر شب تا ۶۰ شب سوره بقره با صدای‌ بلند گوش بده و بخون

هرروز رقیه شرعی بذار

اسپند با کندر دود کن

به تمام خانه جز حمام و دستشویی سرکه و آب نمک بپاش

هرشب ۳ بار سوره طارق بخون

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
سلام عزیزم اره مرسی شما خوبی😍

قربانت💐

چی شد

داری بقره رو گوش میدی؟

خوابی ندیدی؟

2706