2703
2553
با عرض سلام پسرم امسال پایه ششمه توی شهری که ما هستیم سه معلم هستن که معروف اند و آمار قبولی در تیزهوشان و نمونشون بالاست . سال گذشته تابستون پسرمو کلاس معروفترینشون گذاشتم و آخر تابستون چیزی دستگیرمون نشد. جز اینکه شگردشون اینه که دانش آموزان مستعد رو پذیرش می کنن و قاعدتا قبولی اینگونه دانش آموزان فعال به نسبت درصد بالاتری رو داره و متوجه شدیم که ایشون کار خاصی نمی کنن نه تست نه هوش نه روشهای اموزشی برتر ...... امسال تابستان بردیم پسرمون رو خدمت یکی دیگه که خیلی ادعاشون میشه بازم دیدیم که فقط دانش اموز رو گزینشی می پذیره و طی این دو ماهی هم که پسرم کلاسشون رو رفتن چیز خاصی به عنوان امادگی برای تیزهوشان در این معلم گرانقدر ندیدیم . و خیلی خیلی تبلیغ می کنه که از اول مهرماه هم کلاساشون رو بریم و هم آزمون قلم چی شرکت کنه پسرم . حالا ما موندیم چیکار کنیم . مدرسه پسرم شاهده و ما هم فقط و فقط از محیطش راضی هستیم . حالا توی این همه تبلیغاتی که هر کی برای خودش می کنه من موندم چیکار کنم . تا اینکه به ذهنم رسید بهترین کمک رو می تونم از دوستای گل نی نی سایتی که تمام تجربیاتشون رو با تمام اخلاص و مهر در اختیار همه میزارن ، بگیرم . بسیار بسیار سپاسگذارم
عزیزم همه چی به استعدادو هوش خود بچه مربوط میشه.دختر من اصلن کلاس نرفت قبول شد دوستش کلی هزینه کلاس کرد قبول نشد.بعدشم توی مدارس تیزهوشان همچین خبری هم نیست فقط حجم درسا وساعاتشون بیشتره ..خیلی از مدارس غیرانتفاعی هستند که از تیزهوشان بهترن .الان مدرسه ابوریحان که البتهدخترونست کنار مدرسه دخترمه که میگن از تیزهوشان خیلی بهتره حتی چن تا از دوستای دخترم از مدرسه شون که تیزهوشانه اومدن بیرون رفتن اونجا.به بچه بیخود فشار الکی نیار اگه واقعا تیزهوش و نخبه باشه بدون کلاس قبول میشه اگرم عادی باشه به زور کلاس قبول شه بعدابخاطر حجم بالای درسا خسته میشه از درس زده میشه .الان دختر من کل تابستونم مدرسه میرفتن تا ساعت 2.تو راهنمایی درسای دبیرستان و دانشگاه و بهشون یاد میدنبچه های عادی خسته میشن .بهش زیاد فشار نیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شین عزیز ممنون از توجهت و خیلی بهتون تبریک میگم به خاطر دختر نازنینتون خدا حفظش کنه بچه شبیه دختر گل شما داریم در خانواده که خودکاره خودش برنامه ریزی میکنه کاراشو و به شدت دنبال درساشه . و ماشاالله فوق العاده و دوست داشتنیه . بله بچه یا تیزهوشه یا نیست . و به قول خود پسرم میگه از فضل بابا مرا چه حاصل برای اینکه پدرشون رتبشون 40 بوده همراه با اراده قوی ولی پسرم خیلی اراده نداره باید خودمون براش برنامه ریزی کنیم . بچه ی ضعیفی هم نیست که بخوایم به زور معلم ببریمش بالا ولی دوست داریم از تجربیات معلمهایی که ادعا می کنن نود درصد قبولی دارن استفاده میکردیم که با تست و روشهای نوین آموزشی آشنا بشه پسرم که اینطور نبودن . یا شاید برای ما راضی کننده نبود . تهران بله . مدارس خیلی خوبی رو میشه جایگزین تیزهوشان کرد اما اینجا متاسفانه اینطور مدارسی نداریم . و من به عنوان مادرش و کسی که مسئولیت امروزش رو داره می خوام سعی خودمو بکنم که فردا تاسف نخورم . بچم همیشه اول کلاسشون بوده . زمینشو داره . فقط می خوام بدونم چیکار کنم براش
2720
شین عزیز ممنون از توجهت و خیلی بهتون تبریک میگم به خاطر دختر نازنینتون خدا حفظش کنه بچه شبیه دختر گل شما داریم در خانواده که خودکاره خودش برنامه ریزی میکنه کاراشو و به شدت دنبال درساشه . و ماشاالله فوق العاده و دوست داشتنیه . بله بچه یا تیزهوشه یا نیست . و به قول خود پسرم میگه از فضل بابا مرا چه حاصل برای اینکه پدرشون رتبشون 40 بوده همراه با اراده قوی ولی پسرم خیلی اراده نداره باید خودمون براش برنامه ریزی کنیم . بچه ی ضعیفی هم نیست که بخوایم به زور معلم ببریمش بالا ولی دوست داریم از تجربیات معلمهایی که ادعا می کنن نود درصد قبولی دارن استفاده میکردیم که با تست و روشهای نوین آموزشی آشنا بشه پسرم که اینطور نبودن . یا شاید برای ما راضی کننده نبود . تهران بله . مدارس خیلی خوبی رو میشه جایگزین تیزهوشان کرد اما اینجا متاسفانه اینطور مدارسی نداریم . و من به عنوان مادرش و کسی که مسئولیت امروزش رو داره می خوام سعی خودمو بکنم که فردا تاسف نخورم . بچم همیشه اول کلاسشون بوده . زمینشو داره . فقط می خوام بدونم چیکار کنم براش
شین جان دخترتون هیچ کلاس اضافه ای نرفت ؟ آزمونا چی ؟ کتاب کمک درسی ؟ از کدوم یک استفاده کرده ؟ الان این معلمش گفته که آزمونهای قلم چی شرکت کنین ولی یکی از دوستام که شهره دیگه ایه میگفت پسرم آزمون قلم چی شرکت کرده ولی سطح آزموناش خیلی با آزمون تیز هوشان متفاوته نمی دونم مبتکران خوبه گاج خوبه قلم چی و .... کدوم خوبن
شین جان دخترتون هیچ کلاس اضافه ای نرفت ؟ آزمونا چی ؟ کتاب کمک درسی ؟ از کدوم یک استفاده کرده ؟ الان این معلمش گفته که آزمونهای قلم چی شرکت کنین ولی یکی از دوستام که شهره دیگه ایه میگفت پسرم آزمون قلم چی شرکت کرده ولی سطح آزموناش خیلی با آزمون تیز هوشان متفاوته نمی دونم مبتکران خوبه گاج خوبه قلم چی و .... کدوم خوبن
2714
البته تاپایه چهارم مدرسه دولتی بود . که سوم و چهارم رو عملا میشه گفت معلم نداشت . به قدری اعصابم به هم ریخت که موهام که تا اونموقع مشکی بود الان جو گندمیه . باورتون میشه ! ولی برای پنجم پروندشو درآوردیم و بردیم شاهد البته بدون هیچ سهمیه ای . فقط دلیل پذیرشمون این بود که ظرفیتشون بیشتر شده بود . البته معلمش خیلی بهتر از سالهای قبلش بود ولی بازم راضی نبودیم . خودتونم مادرین دیگه با این همه مشکلات و جامعه نابسامان حق داریم نگران باشیم .
سلام عزیزم .کتاب کمک درسی انتشارات واله و کتابهای ریاضی مبتکران مخصوص تیزهوشان و کتابهای اندیشمند مخصوص تیزهوشان و مجموعه سوالات دروس نشر گل واژه . این کتابا عالی هستن . انشالله موفق میشه.
ضمنا این معلم به اصطلاح اسم در کرده گفتن که از مهرماه باید کلاس فارسی هم بیایید آیا واقعا برای فارسی هم نیاز به کلاس رفتن هست !!!؟ من که تجربه ندارم . ضمنا نمونه سوالای آزمونای قبلی رو از کجا میشه تهیه کرد؟اصلا امکانش هست ؟
ضمنا این معلم به اصطلاح اسم در کرده گفتن که از مهرماه باید کلاس فارسی هم بیایید آیا واقعا برای فارسی هم نیاز به کلاس رفتن هست !!!؟ من که تجربه ندارم . ضمنا نمونه سوالای آزمونای قبلی رو از کجا میشه تهیه کرد؟اصلا امکانش هست ؟
2706