2726

ممنون میشم یه آرزوی قشنگ برام بکنید هر کی برام یه چیزی از خدا خواست الهی هزار برابر بهترینش قسمت خودش بشه    بزرگترین خواستم ازدواجه فعلا  ممنون میشم برام دعا کنین😘😘😘😘

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

خدایا ی شوهر درست ادمیزاد پولدار بهش بده

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدایا ی شوهر درست ادمیزاد پولدار بهش بده

ممنونم عزیزم😘انشاءالله هر چیزی الان از دلت گذشت و ارزوشو داری بهترینش قسمتت بشه  خوشبخت موفق و سالم باشی😘

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
الهی از فرط شادی بخندی و بگوزی😂🙏🏽که خودتم متوجه نشی

😂😂😂وای عزیز دلم  دیدی که من هزار برابر بهترینشو براتون خواستم دیگه خودت فکر کن چی میشه      خوشحالم کردی

انشاالله یه شوهر خوب قسمتت بشه و بهترین روزا رو با هم داشته باشین

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
ایشاااالا تمام اشکات تو تمام طول عمرت فقط از سر ذوق باشه

انشاءالله   ممنونم خواهر عزیزم الهی بهترینا صد هزار برابر برا زندگی و خوشبختی خودت پیش بیاد و هر چی تو دلته قسمتت بشه😘

انشاءالله   ممنونم خواهر عزیزم الهی بهترینا صد هزار برابر برا زندگی و خوشبختی خودت پیش بیا ...

مرسی عزیز دلم ❤️

از سال ۹۶ خواننده ی خاموشم دوست گلم میشه برای ارامش خودم و زندگیم‌یه صلوات مهمونم‌ کنی 
2706