2703
2553
عنوان

قند ناشتا لب مرز

1158 بازدید | 17 پست

بچه ها من قندم 106 بود ماه پیش این ماه با کلی ورزشو رژیم اومد رو 100 ، انشاالله این ماه اگه خدا بخواد میخوام واسه بارداری اقدام کنم ، متخصص غدد بهم دارو نداد گف اشکالی نداره قندت خوبه ، بنظرتون بالا نیس؟ 

خدایا شکرت💜

در طول بارداری بعضی خانمها قندشون بالا میره خودبخود، بنظرم سعی کن قندتو بیاری پایین که به مشکل برنخوری بعدا، مجبور نشی رژیم بگیری خیلی سخته🥴

دوست عزیز، لطفا امضامو بخون 🙏                                           خوندی ؟🤔 لذا باتشکر😁🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو بارداری ۹۷ بود دکتر گفت باللاست..مراعات کن.

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2720

قندهای مصنوعی اصلا نخور..طبیعی ها رو ب اندازه بخور

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
در طول بارداری بعضی خانمها قندشون بالا میره خودبخود، بنظرم سعی کن قندتو بیاری پایین که به مشکل برنخو ...

اره میخوام پیاده روی و رژیمو ادامه بدم ، البته با دستگاه داخل خونه گرفتم 86 بود تو ازمایشگاه از استرس رف بالا ، از این دکترا ترس دارم بخدا

خدایا شکرت💜
چه خووووب گفته!!!!  قند ناشتای من ۸۴ هست گفته دیابت بارداری داری و انسولین میزنم.  دوساع ...

خب عزیزم شما بارداری من که هنوز باردار نیسم ، فک کنم قند دو ساعتتون باید پایینتر میبود وگرنه ناشتاتون خوب بوده ، من برعکس دوساعته هام خیلییی پایینه ،نهایت 105 ایناس، اکثر اوقات 95، 96 ، نمیدونم چرا ناشتام بالاس

خدایا شکرت💜
اره میخوام پیاده روی و رژیمو ادامه بدم ، البته با دستگاه داخل خونه گرفتم 86 بود تو ازمایشگاه از استر ...

استرس نداشته باش، اصلا واسه بارداری هم خوب نیس عزیزم. انشالله زود باردار بشی و مشکلی واست پیش نیاد. ۸۶ خوبه بالا نیست. من قندم ۹۰ بود الان باردارم مجبورم خیلی رعایت کنم، واقعا آدم نمیدونه چی بخوره ، سخته

دوست عزیز، لطفا امضامو بخون 🙏                                           خوندی ؟🤔 لذا باتشکر😁🤭
2714
خب من همینو نمیفهمم ، تو بارداری به صورت قطعی همه قندشون بالا میره؟ اگه اینطوره پس قند منم بالاس&nbs ...

نه من بارداری اولم اصلا قندم بالا نبود، ولی ایندفعه رفت بالا. خواهرمم همینطور شد

استرس نداشته باش، اصلا واسه بارداری هم خوب نیس عزیزم. انشالله زود باردار بشی و مشکلی واست پیش نیاد. ...

مرسی عزیزم بابت انرژی مثبتت 😘🌼 داخل اینترنت سرچ کن ، رعایت کن ، انشاالله به سلامتی و دل خوش فارغ میشی ، میدونم تو بارداری خیلی سختتره ، خدا خودش مواظب خودتو نینیت هس

خدایا شکرت💜

بامیه عالیه 

کدو رنده کن توی ماست یا تکه تکه روی برنج که دم میکنی قند و چربی بهم مربوط میشه 

اندازه مصرف کن 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
مرسی عزیزم بابت انرژی مثبتت 😘🌼 داخل اینترنت سرچ کن ، رعایت کن ، انشاالله به سلامتی و دل خوش فارغ م ...

فداتشم گلم❤

چه جالب ، پس بستگی به خیلی چیزا داره

اره، و شاید استرس هم تشدیدش کنه. نمیدونم

2706