2410
2553
عنوان

الان میخواستم ماست و خیار درست کنم

299 بازدید | 28 پست

بعد دیدم ماسته مزش ترش شده 

روش کپک زده بود نصف بیشترشو حالی کردم الان یکم تهش مونده ولی ترشه ینی خراب شده ؟

نمیشه خورد؟

بریزم دور؟

بريز دور اونو😣

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عع خراب شده ینی باشه میریزم دور

ترشيده اره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ار

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2714
وقتی کپک زده بریز دور ولی مزش ترش شده دلیلی بر خرتبیش نیست ماست بمونه ترش میشه اتفاقا ما ماست ترش ...

زیاد بود چند روز تو یخچال مونده بود الان رفتم دیدم بوی کپک می‌داد همشو ریختم دور یکم تهش گذاشتم ولی ترشه مزش

2706