2137
2106
عنوان

الان میخواستم ماست و خیار درست کنم

258 بازدید | 28 پست

بعد دیدم ماسته مزش ترش شده 

روش کپک زده بود نصف بیشترشو حالی کردم الان یکم تهش مونده ولی ترشه ینی خراب شده ؟

نمیشه خورد؟

بریزم دور؟

بريز دور اونو😣

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
عع خراب شده ینی باشه میریزم دور

ترشيده اره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2050
وقتی کپک زده بریز دور ولی مزش ترش شده دلیلی بر خرتبیش نیست ماست بمونه ترش میشه اتفاقا ما ماست ترش ...

زیاد بود چند روز تو یخچال مونده بود الان رفتم دیدم بوی کپک می‌داد همشو ریختم دور یکم تهش گذاشتم ولی ترشه مزش

بخاطر ماست هشت تومنی خودتو مریض نکن بری دکتر کم کم ۲۰۰ پیاده  میشیا

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی که بعد این همه سال دکتر رفتن..بهم فندوقمو دادی 😘🌺خدایا دامن همه منتظرارو سبز کن(الهی آمین)🤩  میشه برا فندوق منم دعا کنی؟!😔 اینبار سالم باشه..بیاد تو اغوشم..الهی خیر ببینی💖                                   ۱۴۰۰٫۵٫۱۳ سونو قلب نی نی و رفتم و شنیدم صدای نازنین تپیدن قلب کوچولومو😍 ۱۶۸ بار میزد🤩             خدایا مرسی که اون اتفاق بد تکرار نشد..😍  الهی شکرررررر

والا من زیاد پیش اومده سرش رو جدا میکنم و بقیه رو استفاده میکنم 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بحق الحسین                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج.                      دعای من در روضه ی اباعبدالله الحسین                                                           فقط ظهور امام زمانم
زیاد بود چند روز تو یخچال مونده بود الان رفتم دیدم بوی کپک می‌داد همشو ریختم دور یکم تهش گذاشتم ولی ...

بریز دور

چیزی را که به التماس الوده باشد نمیخواهم.....هر چه باشد ...حتی زندگی را.اگه امضام رو خوندی برا ارامش خودم و خودت صلوات بفرست   

اونا ک مثل کف روش میبنده ک کپک نی😑وقتی ماست ترش باشه روش اونجوری میشه . تازه من خودم ماست ترشو دوس دارم . بعدم ماست اصلا خراب نمیشه مگ اینکه تاریخش گذشتع باشع ما خودمون البته ماست درست میکنیم ب حساب میگیم وقتی مایش ترش باشع ماست هم ترش میشه . ب نظر من الکی نصفشو ریختی دور

اگ‌میتونین نفری پنج تا صلوات برا ارامش دلم بفرسید بدجور دلم شکسته😔
1718