2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه میخورم نه بلدم 😂  همسرم هروقت هوس میکنه بیرون میخوره

خوشا بحالت منم میگم برو بیرون بخور بیا خونه میگه اونا خوشمزه نیستن خودشم بلد نیس درست کنه افتاد گردن من

2728

من شکمش را تمیز میکنم جدا میذارم کمی ابپز بشه با زردچوبه تابوش کمتر بشه بعد پساز سرخ میکنم تو قابلمه و کله که دونصفش کردم با پاچه ها و شکمبه که تکه تکه کوچک کردم کمی تفت میدم ادویه میزنم زردچوبه و چهارقلم.بعد ابجوش میریزم چندتاپیاز لیموعمانی دویاسه تا گوجه درسته میذارم بپزه تا چندساعت

خوشا بحالت منم میگم برو بیرون بخور بیا خونه میگه اونا خوشمزه نیستن خودشم بلد نیس درست کنه افتاد گردن ...

من یه بار خونه مادرشوهرم بوش اومد تا دوروز همش بالا میاوردم دیگه بهم نمیگه خودش میره بیرون میخوره

تو نیاز من بودی :|🖤✨
شماپوستشوبگیر یکبارم ابپز کن بریز دور دیگه اصلاااا بونمیده

وای منکه‌ اصلا نمیتونم به کله دست هم بزنم،مادرشوهرم اومد پخت خونم همینجوری آب شیر رو ریخت تو قابلمه کله رو انداخت توش گذاشت رو گاز😷😷

نمیشه این بار هم از بیرون بگیری خب؟   یا حداقل تو خونه نذار بپزه  ببر حیاطی بالکنی جایی، ...

باشه عزیزم اومد میگه ببره خودش بیرون از خونه درست کنه خونه اپارتمانه زشته بوش همه جا بپیچه شاید بدشون بیاد دوستان گفتن سیر پیاز بزنم بهش اگه بوش گرفت دیگه آدم خونه درست کنه مشکلی نی

2706