2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میتونی بوشو تحمل کنی؟؟؟😷😷  ما چندماه پیش گذاشتیم تو حیاط  بالا پشت بوم که بپزه بوش کل س ...

نه والا انقد بدم میاد شوهرم هوس کرده مجبوری میزارم از بیرون میگیرم بوش خوبه ولی تو خونه بوش بد میشه لامصب

من صبح پختم عالی بود جات خالی...اول میذارم فریزر بعدش که یخ زد باچاقو کل پوستشوجدامیکنم خیلی نازک..بعد میذارم توقابلمه اب میریزم جوش که اومد ۳چهاردقیقه بعد خالی میکنم ابشو ومیشورمش دوباره با اب میذارم بپزه دوتا پیاز درسته زردچوبه فلفل ونمک ودراخرای پخت هم یه کوچولو قارامیندازم توش.تاصبح میپزه.ساعت ۱۲میذارم...اگه همه ی مراحلشورعایت کنی عالی میشه مزش ودیگه باپوست نمیتونی حتی امتحانشم کنی

نه والا انقد بدم میاد شوهرم هوس کرده مجبوری میزارم از بیرون میگیرم بوش خوبه ولی تو خونه بوش بد میشه ...

بوش بخاطر پوستشه واینکه اب اولیو خالی نمیکنی..اینوکه گفتم امتحان کن

نه والا انقد بدم میاد شوهرم هوس کرده مجبوری میزارم از بیرون میگیرم بوش خوبه ولی تو خونه بوش بد میشه ...

نمیشه این بار هم از بیرون بگیری خب؟  

یا حداقل تو خونه نذار بپزه 

ببر حیاطی بالکنی جایی،بوش نمیره لامصب،تا چندروز تو دماغ آدم هست

2706