1874
2106

بعد چندساعته آمادس الان درست کنم  تا فردا صبح آمادس طرزتهیه بی زحمت بگین 

مرسی♥

مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                  ریپ مخالف توسط سیب زمینی پیازا ممنوع❌😒

این نی نی قشنگی که الان تو بغلمه رو مدیون ایمپو هستم که زمان های تخمک گذاریم رو به درستی بهم یاداوری کرد 🥰

2124

نه میخورم نه بلدم 😂 

همسرم هروقت هوس میکنه بیرون میخوره

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                        #دختر_استاریم 👑🍭                           آدمک مرگ همینجاست بخند 🙇‍♀️🥀                                  عزیز دل مامانی میدونی ک مامانی واسه دیدنت لحظه شماری میکنه 😉🍒 پس قول بده صحیح و سالم بیای بغل مامانیت 🐣🧡          خدایا تودلیمو به خودت میسپارم 🙇‍♀️🧸
میتونی بوشو تحمل کنی؟؟؟😷😷  ما چندماه پیش گذاشتیم تو حیاط  بالا پشت بوم که بپزه بوش کل س ...

نه والا انقد بدم میاد شوهرم هوس کرده مجبوری میزارم از بیرون میگیرم بوش خوبه ولی تو خونه بوش بد میشه لامصب

مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                  ریپ مخالف توسط سیب زمینی پیازا ممنوع❌😒

آره از شب بزاری تا صبح آمادس. کاری نداره اگه پاک شده هست بزار توی قابلمه پر آب. من هرجا دیدم چند حبه سیر میندازن توش. 

همین

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق جونم به دل مامان خوش اومدی 😘😘❤️دختر ناز مامان واسه بغل کردنت بی صبرانه منتظرم💋💋برای سلامتی توو دلیم صلوات بفرستید😍

من صبح پختم عالی بود جات خالی...اول میذارم فریزر بعدش که یخ زد باچاقو کل پوستشوجدامیکنم خیلی نازک..بعد میذارم توقابلمه اب میریزم جوش که اومد ۳چهاردقیقه بعد خالی میکنم ابشو ومیشورمش دوباره با اب میذارم بپزه دوتا پیاز درسته زردچوبه فلفل ونمک ودراخرای پخت هم یه کوچولو قارامیندازم توش.تاصبح میپزه.ساعت ۱۲میذارم...اگه همه ی مراحلشورعایت کنی عالی میشه مزش ودیگه باپوست نمیتونی حتی امتحانشم کنی

2050
نه والا انقد بدم میاد شوهرم هوس کرده مجبوری میزارم از بیرون میگیرم بوش خوبه ولی تو خونه بوش بد میشه ...

بوش بخاطر پوستشه واینکه اب اولیو خالی نمیکنی..اینوکه گفتم امتحان کن

واسه بیرون خیلی خوشمزست😋😋  زمین تا آسمون فرق داره با کله پاچه ی خونگی

نمیدونم من اصن نمیخورم

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                        #دختر_استاریم 👑🍭                           آدمک مرگ همینجاست بخند 🙇‍♀️🥀                                  عزیز دل مامانی میدونی ک مامانی واسه دیدنت لحظه شماری میکنه 😉🍒 پس قول بده صحیح و سالم بیای بغل مامانیت 🐣🧡          خدایا تودلیمو به خودت میسپارم 🙇‍♀️🧸
اخه مگه کله پاچه رو هم میخورن🤦‍♀️🤭😷🥴 چجوری میخورین😫 من تا ب حال از نزدیک نگاشم نکردم

مجبورم خواهر خودم نگاه میکنم   

فقط اینو بگم اگه آپارتمانی خیلی بو بدی میگیره داخل خونه. کلا بوش تنده. فک کنم سیر برای بهتر شدن بوش میندازن

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق جونم به دل مامان خوش اومدی 😘😘❤️دختر ناز مامان واسه بغل کردنت بی صبرانه منتظرم💋💋برای سلامتی توو دلیم صلوات بفرستید😍
نه والا انقد بدم میاد شوهرم هوس کرده مجبوری میزارم از بیرون میگیرم بوش خوبه ولی تو خونه بوش بد میشه ...

نمیشه این بار هم از بیرون بگیری خب؟  

یا حداقل تو خونه نذار بپزه 

ببر حیاطی بالکنی جایی،بوش نمیره لامصب،تا چندروز تو دماغ آدم هست

نه میخورم نه بلدم 😂  همسرم هروقت هوس میکنه بیرون میخوره

خوشا بحالت منم میگم برو بیرون بخور بیا خونه میگه اونا خوشمزه نیستن خودشم بلد نیس درست کنه افتاد گردن من

1718