2703
2553

از صب تخم مرغ خوردم. استانبولی پلو با ماست. الانم خامه عسل دارم میخورم با شیر. فردا ساعت 7 و نیم عمل دارم. بهم گفتن از 10 چیزی نخور. شبم میخام کوبیده بخورم ساعت 9 اینا... خوبه؟ یا زیادی میشه کبابه

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه

محتاج دعا خواهر

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

مبارکه 🤩🤩

منم نی نی میخوام 😢

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

كباب خالي بخور

سوپ يا كاچي هم خوبه

التماس دعا

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

عزیزم مبارکه 

منم سزارینی بودم 

خودتو تقویت کن که تا فردا شب خبری از غذا نیست 🤣🤣

خرما و سوپ هم حتما برا بیمارستان فردات آماده داشته باش.از این توپک خرمایی ها درست کن که تو این کرونا نخای دست بزنی .فردا بهترین و مهمترین خاطره عمرت میشه 

2714
عزیزم مبارکه  منم سزارینی بودم  خودتو تقویت کن که تا فردا شب خبری از غذا نیست 🤣🤣 خرما ...

واقعا یعنی غذا نمیدن بهش تا فردا شب ؟ گشنش نشه؟

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
واقعا یعنی غذا نمیدن بهش تا فردا شب ؟ گشنش نشه؟

تا ۸ ساعت بعد زایمان 

منم بهم گفتن صبح بیا بیمارستان . تا کارامو کردن و سرم و سوند و دکتر اومد و اتاق عمل خالی شد و ... ۲ظهر زایمان کردم . تا ۱۰ شب نزاشتن چیزی بخورم 

بعدم همراهم میترسید سوپ بهم بده . هر چی میگفتم گشنمه بابا میگفت نه خطر داره ۰😅😅😅

تا ۸ ساعت بعد زایمان  منم بهم گفتن صبح بیا بیمارستان . تا کارامو کردن و سرم و سوند و دکتر اومد ...

خوب بوده بازم ۸ ساعت، من ده صبح زایمان کردم تا ۱۲ شب حتی آبم نزاشتن بخورم داشتم از تشنگی داشتم تلف میشدم ۱۲ شب به بعد فقط آب و آب میوه گذاشتن بخورم تا صبح که صبحانه دادن 

خدایا شکرت...
2706