1874
2106

الان دوستم یه صوت فرستاد برام که قراره تهران سیل بیاد و طوفان شدید میگفتش ک حقیقت داره و ب ما اعلام کردن که رسانه ی کنیم نداشتم میگفت ک چیا اماده کنید و آماده باش باشین

راسته واقعا؟

کلکو پرام ریخت

کاش، شیراز بیاد 

یه ذره هوا خنک بشه مردیم رفت از گرما 

عضو گروه رز زرد وزن هدف 58.                                 دوشنبه این هفته 63.85                                     وزن دوشنبه هفته آینده......؟؟                              چیز دیگه نمونده اینه 💪🏻💪🏻😍😁

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

2124

یاخدا😭😭

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله تیکرم تاآخر آبی هست وخدابهم یه گل پسرسالم وصالح هدیه میده که مهربونیش وقلب پاکش به ابجیش میره چشم های درشت بامژهای پرپشت به باباش صبوریش به خودم خدایا شکرت❤😍۱۴۰۰.۴.۲۰هدیه رو ازامام رضا(ع)گرفتم❤علی پاشامامان بااومدنت حالمو خوب کن😍😍
2050
کاش، شیراز بیاد  یه ذره هوا خنک بشه مردیم رفت از گرما

امروزم ابري و شرجي شده

چكنه شديم   

براي هم دعا كنيم   كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  
کاش، شیراز بیاد  یه ذره هوا خنک بشه مردیم رفت از گرما

اخ گفتی

از حموم اومدم یه راست جلو کولر 😕😕

بقیه جاها بارووووون 🥵

‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خـوشـا به حٰـالِ مَن.. ڪهِ شــاد‌تَرینِ‌ اَحـوالِ‌ مَنیِ...❤️  ‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

من که پریشب اینجا تو تبریز تو سیل غرق شدم

پیج اینستاگرامم لطفا فالو شه: anataset 🛍 پر از لباسای دخترونه و زنونه ی خوشگل😍 نماینده ی فروش تجهیزات ورزشی خانگی و باشگاهی🤸‍♀️ مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍 نه شاخم نه معروفم. من یه کاربر معمولی هستم، منو تو تاپیکای با عنوان معروفترین یا شاخ ترین کاربر تگ نفرمایید. با سپاس✋🏻🤷‍♀️ کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو 🥀 درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز🤝
امروزم ابري و شرجي شده چكنه شديم    

وای 😂😂آره جیگر مون خون شده امسال بس که گرمه 

عضو گروه رز زرد وزن هدف 58.                                 دوشنبه این هفته 63.85                                     وزن دوشنبه هفته آینده......؟؟                              چیز دیگه نمونده اینه 💪🏻💪🏻😍😁
وای 😂😂آره جیگر مون خون شده امسال بس که گرمه 

جونه مرگ شدوووو

نم چيطو شده هوا ايطو شده   

براي هم دعا كنيم   كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  
اخ گفتی از حموم اومدم یه راست جلو کولر 😕😕 بقیه جاها بارووووون 🥵

منم صبحی یه دور بودم الان هم باید یه دور برم کولر هم مدام روشن همه جا داره خوب میزنه لار چه بارونی اومده بود 

اینجا نمدونم چه مرگشه نمیاد 

وای یعنی میشه بارون شه تهران😍

چه جالب دیشب داشتم دعا میکردم یه بارون مثله بارون شمال بیاد تهران😍😄😐

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🟢انجام تحقیقات و پروژه های دانشجویی و دانش آموزی🟢انجام انواع تایپ ها(فارسی، انگلیسی، ساده، فرمول دار، جدول دار، عکس دار)🟢خلاصه نویسی و تایپ از روی عکس و فیلم و کتاب و پی دی اف و ویس🟢تبدیل word به پی دی اف 🟢طراحی سوال (تستی، تشریحی)🔴 قیمت توافقی 🔴ID: @Shabnami18.زندگی کوتاه است تا وقتی دندان دارید لبخند بزنید😁🥰برای خونه دار شدن خودمو و همه صلوات 💖•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ یه گل دختر تو راهه👶🏻👧🏼
1718