2726

1. درفاصله بین تزریق واکسن تا ایجاد ایمنی موثر شما بدنتون فرقی بایک شخص واکسن نزده نداره . خب حالا این ایمنی موثر کی ایجاد میشه  دوهفته بعداز تزریق دوز دوم واکسن یعنی بعد از زدن دوز اول شما هنوز سیستم ایمنیت مصون نیس در برابر کرونا باید دوز دوم هم بزنی تازه دوهفته هم بگذره عزیزان انتی بادی ک تزریق نمیکنن بهتون واکسن میزنن ک سیستم ایمنی تون هوشیار شه و خودش انتی بادی علیه کووید بسازه که زمان می بره بعضی از عزیزان ب این نکات توجه نمیکنن مبتلا میشن بعدم میگن واکسن اثر نداره این اشتباه بزرگ باعث خیلی از موارد کووید بعد از واکسن شده که التهاب روهم دوبرابر کرده التهاب خود واکسن از ی طرف و التهاب خودبیماری از طرف دیگه و ی سیستم ایمنی گیج و حیران این وسط لطفا اطرافیانتون مطلع کنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماسک یادتون نره😄🚶🏻‍♀️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
من نفهمیدم باید چیکارکنیم الان؟ دوز دومو نزنیم؟ اسی

تا واکسن زدی ماسکتو پرت نکن کنار😁 تازه دوهفته بعد دوز دوم بدنت شروع به مقاومت میکنه‌پس تا اون موقع مراقب باشی.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

البته این شکلی نیست ک کلن هیچ انتی بادی تو فاصله ی دوز اول و دوم تولید نشه  لااقل تو این فاصله ۴۰ درصد ایمنی میده دوز اول . منتهی برای اینکه به ایمنی ۷۰-۸۰ برسه بدن باید دوز دوم زده بشه 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
من نفهمیدم باید چیکارکنیم الان؟ دوز دومو نزنیم؟ اسی

ن گلم منظورم اینک تا دوز اول واکسن زدی خوشحال نشی بگی عه من دیگه کرونا نمیگیرم  زمانی واکسن کارایی خودش نشون میده ک هم دوز اول وهم دوز دوم تزریق بشه و از تزریق دوز دوم هم دوهفته بگذره ینی دوز دوم رو ک زدی تازه دوهفته بعدش بدنت شروع میکنه انتی بادیب علیه کرونا بسازره