2733
2734

نمیپسندم 

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

یاد حلوا افتادم مث تازه ب دوران رسیده ها اسم انتخاب نکنید یچی بزارید پسفردا روش بشه اسمشو جایی بگ

بهشت زهرا زیباترین نقطه جهان است وقتی تو از انجا میگذری و مرگ چیز مهمی نیس اگر دست در دست تو داشته باشم چش قشنگم🖤ماه من را برده ایی ماهت بمیرد اسمان🖤از وقتی نکردی بغلم خاب رفته کل تنم🖤erfanam🖤امضامو خوندید یه فاتحه واسه شادی روح عشقم بخونید 🖤پروفم خودمو عرفانیم🖤 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تازه بدوران رسیده ۷ جدو آبادته میتونی نیای توی تاپیک 

فلن ک تویی ندید بدید تازه ب دوران رسیده 

بهشت زهرا زیباترین نقطه جهان است وقتی تو از انجا میگذری و مرگ چیز مهمی نیس اگر دست در دست تو داشته باشم چش قشنگم🖤ماه من را برده ایی ماهت بمیرد اسمان🖤از وقتی نکردی بغلم خاب رفته کل تنم🖤erfanam🖤امضامو خوندید یه فاتحه واسه شادی روح عشقم بخونید 🖤پروفم خودمو عرفانیم🖤 
2738
فلن ک تویی ندید بدید تازه ب دوران رسیده 

تازه به دوران رسیده منم یاتو که دم به ثانیه عکس عکس هیکلتو به نمایش میذاری نصف اینجا پسر و مرد هیز و هرزه ان 

تازه به دوران رسیده منم یا تو که دم به دقیقه تتو میزنی میای عکس میذار ی دیگه لابد عقده جلب توجه داری ....حتما مشکل دار بودی که تو بیو نوشتی به توچه ....🤣بای 🤭🤭🤭🤭