2737
2734
عنوان

بنظرتون میشه

171 بازدید | 25 پست

میشه کسی ب رشته ی تجربی مخوصافیزیک شیمی وریاضی علاقه نداشته باشه اماباتلاش وتلقین مثبت ب خودینی بگه درس شیرین وخوبیه،ومن میتونم ازپسش بربیام،واقعاازپس این سه درس لعنتی بربیاد؟شماجای من بودین ب خودتون فشارنمیوردین ورشته عوض میکردین،یابرای رسیدن ب هدفتون همه جوره تلاش میکردین وسعی میکردین بااین درساکناربیاین؟سردوراهی بدی گیرکردم مهلت تغییررشتم تموم شدومجبورم روهمین رشته تجربی بمونم

اوهوم منم زیاد علاقه ندارم ولی ب قول شما ب خدم تلقین میکنم درس اسونییه و شیرینیه ب حدفم میرسم

واقعا،فیزیک وشیمیت قوی هست یاضعیف؟

ینی خودتوگول میزنی ک میتونم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اوهوم منم زیاد علاقه ندارم ولی ب قول شما ب خدم تلقین میکنم درس اسونییه و شیرینیه ب حدفم میرسم

اخه من تاکتاب فیزیکوبازمیکنم حالم بدمیشه بسکه پیچیدس هیچ علاقه ایی ندارم بهش،

یکم بهم امیدبده میخام بدونم اونایی ک علاقه نداشتن ازپسش براومدن یان

2731
2738
خب خوشبحالت،نمیدونم چیکارکنم خیلی بدم میادازفیزیک حالابازشیمی وریاضی بهترن

خب اینم بگم من اصن رشته تحربیو نمیخاسم ب اصرار خانوادم 

برا همین هرجی بگم نه نمیگن😂

تو از رو علاقه برداشتی یا خانواده مجبور کرد؟

خب اینم بگم من اصن رشته تحربیو نمیخاسم ب اصرار خانوادم  برا همین هرجی بگم نه نمیگن😂 تو از رو ...

ازروچشم وهم چشمی براپز😐

من زیستم۲۰هست امااصلانمیتونم بااین س درس مزخرف کناربیام همش ۱۰میشدم

ازروچشم وهم چشمی براپز😐 من زیستم۲۰هست امااصلانمیتونم بااین س درس مزخرف کناربیام همش ۱۰میشدم

بیام بزنمت😐😐😐

ایندتو از رو چشم همچشمی خراب میکنی؟

برا پز ک مثلا دکتری🤦🏽‍♀

نکن با خدت اینجوری😂

بیام بزنمت😐😐😐 ایندتو از رو چشم همچشمی خراب میکنی؟ برا پز ک مثلا دکتری🤦🏽‍♀ نکن با خدت اینجوری ...

میخاسم دکترشم.امابنابه دلایلی دیگ نمیتونم تجربی بمونم😐بنظرت چیکارکنم؟همین رشته روبمونم وبزورهضمش کنم؟

[QUOTE=199277352]الان ک تلقین کردی چقدمیگرفتی فیزیکتو؟[/QUOTE ببین اگ واقعا فک میکنی نمیتونی ادامه ...

دیگ نمیتونم عوضش کنم یازده ودوازده روبایدبخونمش

وبعدکنکورانسانی میدم دیگ😭

2706