2703
2553
عنوان

بنظرتون میشه

171 بازدید | 25 پست

میشه کسی ب رشته ی تجربی مخوصافیزیک شیمی وریاضی علاقه نداشته باشه اماباتلاش وتلقین مثبت ب خودینی بگه درس شیرین وخوبیه،ومن میتونم ازپسش بربیام،واقعاازپس این سه درس لعنتی بربیاد؟شماجای من بودین ب خودتون فشارنمیوردین ورشته عوض میکردین،یابرای رسیدن ب هدفتون همه جوره تلاش میکردین وسعی میکردین بااین درساکناربیاین؟سردوراهی بدی گیرکردم مهلت تغییررشتم تموم شدومجبورم روهمین رشته تجربی بمونم

اوهوم منم زیاد علاقه ندارم ولی ب قول شما ب خدم تلقین میکنم درس اسونییه و شیرینیه ب حدفم میرسم

واقعا،فیزیک وشیمیت قوی هست یاضعیف؟

ینی خودتوگول میزنی ک میتونم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اوهوم منم زیاد علاقه ندارم ولی ب قول شما ب خدم تلقین میکنم درس اسونییه و شیرینیه ب حدفم میرسم

اخه من تاکتاب فیزیکوبازمیکنم حالم بدمیشه بسکه پیچیدس هیچ علاقه ایی ندارم بهش،

یکم بهم امیدبده میخام بدونم اونایی ک علاقه نداشتن ازپسش براومدن یان

2720
2714
خب خوشبحالت،نمیدونم چیکارکنم خیلی بدم میادازفیزیک حالابازشیمی وریاضی بهترن

خب اینم بگم من اصن رشته تحربیو نمیخاسم ب اصرار خانوادم 

برا همین هرجی بگم نه نمیگن😂

تو از رو علاقه برداشتی یا خانواده مجبور کرد؟

خب اینم بگم من اصن رشته تحربیو نمیخاسم ب اصرار خانوادم  برا همین هرجی بگم نه نمیگن😂 تو از رو ...

ازروچشم وهم چشمی براپز😐

من زیستم۲۰هست امااصلانمیتونم بااین س درس مزخرف کناربیام همش ۱۰میشدم

ازروچشم وهم چشمی براپز😐 من زیستم۲۰هست امااصلانمیتونم بااین س درس مزخرف کناربیام همش ۱۰میشدم

بیام بزنمت😐😐😐

ایندتو از رو چشم همچشمی خراب میکنی؟

برا پز ک مثلا دکتری🤦🏽‍♀

نکن با خدت اینجوری😂

بیام بزنمت😐😐😐 ایندتو از رو چشم همچشمی خراب میکنی؟ برا پز ک مثلا دکتری🤦🏽‍♀ نکن با خدت اینجوری ...

میخاسم دکترشم.امابنابه دلایلی دیگ نمیتونم تجربی بمونم😐بنظرت چیکارکنم؟همین رشته روبمونم وبزورهضمش کنم؟

[QUOTE=199277352]الان ک تلقین کردی چقدمیگرفتی فیزیکتو؟[/QUOTE ببین اگ واقعا فک میکنی نمیتونی ادامه ...

دیگ نمیتونم عوضش کنم یازده ودوازده روبایدبخونمش

وبعدکنکورانسانی میدم دیگ😭

2706