2726

یعنی کسانی که برمامه رو نریختن روگوشیشون فقط با شمارشون توسایتش پیج ساختن بیایین یه سوال دارم

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹

سوالم اینه کسی که باسایت اینستاوواردکردن شماره تلفن پیج میسازه بازهم مخاطبین گوشیش تواینستا میبیننش؟یانه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سوالم اینه کسی که باسایت اینستاوواردکردن شماره تلفن پیج میسازه بازهم مخاطبین گوشیش تواینستا میبیننش؟ ...

اگه با شماره خودت اکانت اینستاگرام ساختی اره میره براشون مخاطب شما با این نام در اینستاگرام است 😐

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
اگه با شماره خودت اکانت اینستاگرام ساختی اره میره براشون مخاطب شما با این نام در اینستاگرام است 😐

خب با سایت رفتم برنامه دانلود نکردم

بله میاد تو قسمت پیشنهاد های اینستا من ساختم به همین خیال که کسی نبینه همه فامیل بهم درخواست دادن😑

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  

توکدوم قسمت این پیام میره واسشون؟

توکدوم قسمت این پیام میره واسشون؟

پایین صفحه یه قلب کوچیک هست اونجا

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
شمارت سيو باشه بزنن مخاطبين گوشى مياره يا اسم و مشخصاتت رو سرچ بزنن كلاً مياره

مخاطبین گوشی همین شکل ادمک ویه+ است؟؟؟؟

پایین صفحه یه قلب کوچیک هست اونجا

چرااین چندوقت نصب کردم هیچ مخاطبی از من نصب نکرده این پیام برام بیاد؟

2706