2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بمال به دستتت😐

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

اسپری تاخیری رو برای چی میگیرن؟؟؟؟؟؟ 

هاااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

بکنش تووووووو چشتتتتتتت😐😐😐😐😐

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤
2738
دوستان مسخره نکنید لطفا  استفاده نکردیم تا حالا

وا خب تو نت بزن

اینجا واقعا انتظار داری بیان مرحله به مرحلشو واست شرح بدن؟ 😑😐

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤

موارد زیر، اقدامات استانداردی برای نهایت استفاده بردن از اسپری های تأخیری هستند:

1- بطری را به خوبی تکان دهید.

2- نازل آن را نزدیک آلت تناسلی خود نگه دارید.

3- برای داشتن تجربه ی بهتر، محصول را از ۳۰ سانتی متر دورتر از آلت تناسلی اسپری کنید. در صورتی که از نزدیک تر یا دورتر اسپری کنید، ممکن است به همان اندازه مؤثر یا در برخی موارد حتی بهداشتی نباشد.

4- محصول را روی آلت تناسلی خود اسپری کنید.

5- بهتر است محصول را زیر سر و شفت آلت تناسلی اسپری کنید و آن را به صورت دایره ای مالش دهید تا کاملاً جذب شود.

6- 15 دقیقه صبر کنید. اسپری های تأخیری نیز مانند هر ماده ی بی حسی دیگر، به کمی زمان نیاز دارند تا اثر کنند و جادوی خود را نشان دهند.

7- مواد اسپری را بشویید.

قبل از استفاده ی بیش از حد از محصول، سعی کنید با ۲ یا ۳ اسپری شروع کنید تا ببینید آیا روی شما کار می کند یا خیر. همچنین توصیه می شود قبل از خرید یک برند خاص یک تحقیق سریع انجام دهید تا مطمئن شوید محصولی که می خرید برای شما مناسب است.

بعضی از برندها قبل از انجام هرگونه فعالیت جنسی، نیازی به شست و شو ندارند اما به طور کلی بهتر است برای جلوگیری از انتقال مواد به شریک جنسی خود، آن را بشویید.

https://faanistore.com/how-do-delay-sprays-work/