2703
2553
عنوان

کباب ماهی شیر

168 بازدید | 10 پست

دوستان ما کرونا گرفتیم به شدت هوس ماهی شیر ماهی کردم حالا سوالم اینه چون نمیخوام سرخ کردنی باشه چجوری کبابش کنم خوب و خوشمزه بشه؟

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

من اب لیمو تازه، با نمک و فلفلو روغن زیتون و پیاز میزارم تو اون توستر 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ماهي شير رو نميشه كباب كرد، غزل يا كپور كباب كن، كدوم شهري عزيزم

تهرانم

چرا شیر رو نمیشه کباب کرد؟ فیله هست اخه

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
تهرانم چرا شیر رو نمیشه کباب کرد؟ فیله هست اخه

اخه ما خوزستانيا شير رو كباب نميكنيم

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2714
ماهي كبابي اينجا حرف نداره انشالله بياي مهمونت كنم 😋

مرسی از روی گشاده تون جنوبی ها عالی هستن

چه ماهی رو کباب میکنن؟ چجوری درست میکنن؟

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

ممنون👌