2726

رفتم بیمارستان تار میدیم خدایا چرابعضی از مردا اینجورین  چرا نمیفهمن ما عقدیم پاش شکسته با همه رفته بیرون خونه ی همه میره بجز پیش من و خونه ی ما من خودم شاغلم از روزیکه عقد کردم یکبار منو نبرده بیرون برام چیزی بخره خرید ک هی نداشتم وای خدا خسته شدم با زبون فقط ببینی چ محبتی میکنه و چ پیامایی میده میگین داره خوشی میزنه زیر دلت ولی در عمل هیچکاری نمیکنه مامانش منو از خونه انداخت بیرون چون دکور خونمو به سلیقه ی خواهرش نچیدم باز برگشتم ولی یروز خونشون بودم چون پاش شکسته شوهرم خونشون بودم گوشم درد گرفت گفت چیه تو هرروز مریضی😭😭😭گفتم اگ من هرروزمریضم شما ام الامراضین سالی ب دوازده ماه مریضین

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

دیگه خسته شدم دوساله نامزدیم از گل ب هم کمتر نگفتیم دوماهه ک پاش شکسته افتاده تو رخت خواب تو خونه ی باباشه اخلاقشم عوض شده 

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان رفته شهرستان یکساعت تا خونشون راهه خونه ما یک خیابون فاصلشه اصلا پیش من نمیاد هیچوقت یا پیشنهاد نمیده بامن بره بیرون یا خونوادگی وقتی میریم با دوستاش میزنه بیرون

ادم مریض کم‌حوصله اس ، شوهرتم شاید بخاطر پاش بیحوصله شده! 

اما از الان که عقدی اصلا نذار اینجوری عادت کنه ، الان خودت برو دنبالش هرجور شده بگو بریم بگردیم با ماشین یا هرجور که میتونی 

.
اسی چن سالته و چن سالشه 

یسال ازم بزرگتره من۲۵سالمه

خوب شکستگی پا و تحمل گچ اونم تو این گرما واقعا کلافه کنندس بداخلاقیاش برای همینه یکم حوصله خرج کن بهتر که شد باهاش حرف بزن الان هر چی بگی و هر کاری کنی اون خسته و عصبیه فایده نداره و به ضررته 🌩

🌙☀️☁️⛅⛈🌦🌧🌨🌩🌪🌫🌬❄
الان رفته شهرستان یکساعت تا خونشون راهه خونه ما یک خیابون فاصلشه اصلا پیش من نمیاد هیچوقت یا پیشنهاد ...

ب حرف خانوادش گوش میده نمیتونه بدون اونا زندگی کنه تو ام اگه دوس داشتی بمون ولی فرمون دست اونا اگرم دوست نداشتی نمون برو با کس دیگ شاید فرمون دست تو بود

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
ادم مریض کم‌حوصله اس ، شوهرتم شاید بخاطر پاش بیحوصله شده!  اما از الان که عقدی اصلا نذار اینجو ...

اونروز خودم بردمش بیرون همه جا گردوندمش براش بستنیم گرفتم حتی معجون گرفتم کلیخوشگذشت باز بعدش قدم پاش بامن نخورد بیرون

2706