2726

سلام من ۲۱ روزه عمل کردم.و لی متاسفانه خیلی کم رو بینیم کار شده.من میخواستم فقط کوچیک بشه وپره های بینیم جمع بشه ولی متاسفانه همه میگن تقریبا همون دماغته وتغییری نکرده .حالا کیا مثل من بودن بینیشون بزرگ بوده ولی بعد کوچیک شد تا چه مدت دارو وآمپول رعایت هم کردم.تقریبا افسردگی دارم میگیرم😑😑😑

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من کلا دست به پرهاش نزد فقط قوس روشو یه کوچولو برداش به همین دلیل زیاد با قبل فرق نمیکنه الانم حدود ...

به دکترت چی گفتی

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
2728
استاتر ورم بینیت خوابید راضی هستی؟

نه مزخرف ترین عملی که داشتم عمل بینی بود که دکتر نجفی برام انجام داد همون بینی بخداا هر روز گریه تو رو خداا هر دکتری نرید 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6864629/تجربه-هاتون-از-عمل-بینی-تا-کی-کوچیک-میشه-وجمع?این این حذف کنید پست من ممنونpostId=203027036

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6864629/تجربه-هاتون-از-عمل-بینی-تا-کی-کوچیک-میشه-وجمع?این ...

سلام اگه میخای تاپیکت حذف شه 

باید لینک تاپیکتو یاهمون ادرس شو واسه نینی یار های حذف تاپیک بفرستی 

من الان تاپیکاتوخوندم 

منم ۸روزه عمل کردم مماغم ورم داره وکج ونامتقارن 

به نظرت میره خوب میشه یا این عیبا میمون؟

🌼

سلام ببخشید من میخواستم پیس دکترمحمدرضا نجفی عمل کنم پست شمارو دیدم منصرف شدم 

خیلی کاراش قشنگه چرا بینی شما خراب شده اخه

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤