2703
2553
عنوان

شپش کودک ۱۸ ماهه

424 بازدید | 24 پست

سلام خانوما  دخترم ۱۸ ماهه اس هم خودم هم اون از دختر خواهرم شپش گرفته الان تو سرش تخم شپش بود نشستم براش جدا کردم با شانه تا جایی که تونستم دو بار سرکه با آبپاش زدم و شانه کردم یکی هم گفت وازلین خوبه با وازلین چرب کردم موهاشو شانه زدم روسری نخی رو اتو داغ زدم سرش کردم دیگه هر چی‌نگاه کردم دیده نشد چیزی چه چیزی بزنم کامل از بین برن؟چون شامپو خریدم زده زیر ۲ سال نمیشه استفاده کنی 

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عسل بزن

خفشون میکنه

و همچنین سس مایونز

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2720

درمانش سس مایونزه..هرروز بزن روموهاش بذار بمونه بعدببر حموم توحمومم باسرکه سیب سرشو بشور...یکی دوبارم با پودر لباسشویی سرشو بشور...اگه اتو مو داری باحرارت خیلی کم بکش ب موهاش...باشونه مخصوص شپش توحموم بکش ب موهاش...بچه خواهرام اینجوری خوب شد موهاشون...مایونزخیلی جواب میده

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

الهی بگردم،شپش خیلی سخته ادم بگیره ،بعد حموم با شونه های دندونه ریز از ریشه موهات بکش به پایبن میمونن توی شونه درشون بیار بکشون

خدایا هرچی به صلاحمونه همون بشه😇فقط قبلش ظرفیتشم بهمون بده🤗
2714

اگه من یه پیج معرفی کنم میخری ازشون؟من هیچ آشنایی ندارم با ایشون فقط یه بلاگر معرفیشون کرد و من ک ده ساله درگیرم و موهام از شدت رشک سفیدی میزد راحت شدم شب و روز دعاشون میکنم قیمتشم خیلی کمه

واااای نه وازلین بیشترش میکنه حنا برا دخترت بذار پتوش وبالشتشتو بشور

وای نگو من بدم به موهاش اگه بیشتر بشه چی 

اگه من یه پیج معرفی کنم میخری ازشون؟من هیچ آشنایی ندارم با ایشون فقط یه بلاگر معرفیشون کرد و من ک ده ...

برا بچه هم میشه استفاده کزد؟

درمانش سس مایونزه..هرروز بزن روموهاش بذار بمونه بعدببر حموم توحمومم باسرکه سیب سرشو بشور...یکی دوبار ...

سس مایونز از همین رعنا ها بزنم خوبه ؟؟؟چند ساعت رو سرش بذارم بمونه؟

2706