2204
2217
عنوان

شپش کودک ۱۸ ماهه

159 بازدید | 24 پست

سلام خانوما  دخترم ۱۸ ماهه اس هم خودم هم اون از دختر خواهرم شپش گرفته الان تو سرش تخم شپش بود نشستم براش جدا کردم با شانه تا جایی که تونستم دو بار سرکه با آبپاش زدم و شانه کردم یکی هم گفت وازلین خوبه با وازلین چرب کردم موهاشو شانه زدم روسری نخی رو اتو داغ زدم سرش کردم دیگه هر چی‌نگاه کردم دیده نشد چیزی چه چیزی بزنم کامل از بین برن؟چون شامپو خریدم زده زیر ۲ سال نمیشه استفاده کنی 

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات

عسل بزن

خفشون میکنه

و همچنین سس مایونز

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

درمانش سس مایونزه..هرروز بزن روموهاش بذار بمونه بعدببر حموم توحمومم باسرکه سیب سرشو بشور...یکی دوبارم با پودر لباسشویی سرشو بشور...اگه اتو مو داری باحرارت خیلی کم بکش ب موهاش...باشونه مخصوص شپش توحموم بکش ب موهاش...بچه خواهرام اینجوری خوب شد موهاشون...مایونزخیلی جواب میده

خدای مهربونم شکرت هزاران بار بابت هدیه قشنگت ازت میخوام بزودی قسمت همه منتظرا بشه...ازطریق شکرگزاری وقانون جذب به همه آرزوهام میرسم من

الهی بگردم،شپش خیلی سخته ادم بگیره ،بعد حموم با شونه های دندونه ریز از ریشه موهات بکش به پایبن میمونن توی شونه درشون بیار بکشون

خدایا هرچی به صلاحمونه همون بشه😇فقط قبلش ظرفیتشم بهمون بده🤗

اگه من یه پیج معرفی کنم میخری ازشون؟من هیچ آشنایی ندارم با ایشون فقط یه بلاگر معرفیشون کرد و من ک ده ساله درگیرم و موهام از شدت رشک سفیدی میزد راحت شدم شب و روز دعاشون میکنم قیمتشم خیلی کمه

2050

ابجی منم شپش داشت 

الکل زدیم همه رو خشک کرد یدونه هم نموند

میشه برای سلامتی تو دلیم و شفای مادرم دوتا صلوات مهمونم کنید؟🥺🙏💐 میشه دعا کنید این تیکر تا آخر بمونه بعد از سالها انتظار بچه دار شدم برای سلامتی تو دلیم یه توحید مهمون کنید ایشالله حاجت روا بشین🥺الله هم صلی علی محمد و آل محمد
واااای نه وازلین بیشترش میکنه حنا برا دخترت بذار پتوش وبالشتشتو بشور

وای نگو من بدم به موهاش اگه بیشتر بشه چی 

اگه من یه پیج معرفی کنم میخری ازشون؟من هیچ آشنایی ندارم با ایشون فقط یه بلاگر معرفیشون کرد و من ک ده ...

برا بچه هم میشه استفاده کزد؟

درمانش سس مایونزه..هرروز بزن روموهاش بذار بمونه بعدببر حموم توحمومم باسرکه سیب سرشو بشور...یکی دوبار ...

سس مایونز از همین رعنا ها بزنم خوبه ؟؟؟چند ساعت رو سرش بذارم بمونه؟

2239
سس مایونز از همین رعنا ها بزنم خوبه ؟؟؟چند ساعت رو سرش بذارم بمونه؟

مارکش فرقی نداره ک...هرچی بیشتربهتر اگه میذاره بذار سه ساعت حداقل باشه روموهاش

خدای مهربونم شکرت هزاران بار بابت هدیه قشنگت ازت میخوام بزودی قسمت همه منتظرا بشه...ازطریق شکرگزاری وقانون جذب به همه آرزوهام میرسم من
حنا بزن براش

خوب اخه امروز خونه مادرشوهرمم روستا اینجا هم ندارم فردا میریم خونه خودمون تا فردا از غصه میمیرم با این وضع دیشب دیدم تو سرشه از دیشب غصه مبخورم 

برا بچه هم میشه استفاده کزد؟

هم نوزاد هم باردار هم شیرده

کلا گیاهی و دست سازه

یک ساعته از بین میبره و دیگه برنمیگرده روغن پیشگیری هم دارن

من هنوز باورم نشده موهام تمیز تمیز شده خداخیرشون بده قیپتشم بستگی ب بلندی مو از ۷۰تومن تا ۱۳۰تومنه

خوب اخه امروز خونه مادرشوهرمم روستا اینجا هم ندارم فردا میریم خونه خودمون تا فردا از غصه میمیرم با ا ...

اشکال نداره 

عشق بازی کاربیکاران بود... عاقلش باکار بیکاران چه کار 🦋
1718