2737
2734
عنوان

خانمایی که بابی هوشی سزارین شدن

82 بازدید | 20 پست

بیاین بگین وقتی بچتونو شیر دادین تاچندمدت گیج بود؟مواد بیهوشی واقعا اثراش بده؟؟؟؟من واقعا میترسم بابیحسی ...☹😭 درد وقتی بهوش میای چجوریه؟؟؟؟ خیلیه یا باشیاف اوکی میشه؟شیاف چی ببرم ؟ خداا😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیحسی اثرش بده واقعا منک خیلی اذیت شدم بپوشم اومدم درد داشتم اما ن زیاد چون بيمارستان خراب کاری کرده بود تندتند مسکن میدادن که دردم آرومشه ولی بیحسی خوبه ک ترس نداره

فرشته کوچولو مامان آسمانی شدی و رفتی انشاالله که این تیکر به حقیقت تبدیل بشه و باردارباشم برام دعا کنیددلم خیلی شکسته دعاکنید باردارباشم 😔😔😭🤲
خصوصی هرکار بگی میکنن

نه ربطی نداره حتی دولتیم بیهوش میکنن اگ دکترت برات بنویسه 

فرشته کوچولو مامان آسمانی شدی و رفتی انشاالله که این تیکر به حقیقت تبدیل بشه و باردارباشم برام دعا کنیددلم خیلی شکسته دعاکنید باردارباشم 😔😔😭🤲
2738
بیحسی اثرش بده واقعا منک خیلی اذیت شدم بپوشم اومدم درد داشتم اما ن زیاد چون بيمارستان خراب کاری کرده ...

من قبلا بیحس شدم... مشکل پیداکردم... الان نمیخام دگه تکراربشه...دکترم گفت بیهوشت میکنم توبیمارستان خصوصی...اما میترسم واس بچه فقط...

بی حسی اگه اون طرف که امپول رو میزنه کاربلد باشه و ناشی نباشه خیلی بهتر از بیهوشیه.  همین که همه یز رو متوجه میشی صدای بچت رو میشنوی و همون لحظه میتونی ببینیش خودش کلیه

من قبلا بیحس شدم... مشکل پیداکردم... الان نمیخام دگه تکراربشه...دکترم گفت بیهوشت میکنم توبیمارستان خ ...

نترس اصلا مشکلی نداره اگ مشکلی باشه مطمئن باش دکترت نمیگه ک بیهوشت میکنم

من دو بار بیهوشی سزارین شدم از لحظه ای که اومدم بخش هم بچه ام شیر خودمو خورد . هیچ مشکلی هم نداشت . بی حسی خیلی ریسکش بالاست خیلیا بعدش کمر درد و سر درد دارن که ممکنه هیچ وقت خوب نشه و تا اخر عمر باهاشون بمونه . بیهوشی هم قطعا عوارض داده ولی من به شخصه تحمل فضای اتاق عملو نداشتم چون از هر نوع فعالیت پزشکی روی خودم میترسم 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
بی حسی اگه اون طرف که امپول رو میزنه کاربلد باشه و ناشی نباشه خیلی بهتر از بیهوشیه.  همین که هم ...

من بیحس بودم اصلنم حس خاصی ب بچم نداشتم فقط استرس... . چیه اه...  نمیخام بچمو ببینم همون لحظه حالا نیم ساعت دیرتر...تازه مارو پوست به پوستم نکردن بچه گریه ام نکرد اصن

2706