2737
2739
عنوان

مشکل گوش من!

376 بازدید | 10 پست
سلام و شب بخیر بچه ها از اردیبهشت ماه و بعد از اون طوفانهای تهران.... من گاهی اوقات توی گوشهام احساس سنگینی و فشار و گرفتگی می کنم. نمی دونین چند تا دکتر رفتم...از دکتر عمومی تا دکتر مغز و اعصاب و متخصص گوش و حلق و بینی و دکتر فوق تخصص سینوس. MRI و Scan هم کردم که گفتن مغز و سینوس سالمه....گوشمم دکتر معاینه کرد. فشارمم معمولاً نرماله و بالا پایین نمی شه.... نمی دونم این مشکل مال چیه؟! امروز یه دکتری بودم گفت یا آلرژی به هوای آلوده س یا کمبود منیزیومه که بهم قرص منیزیوم دادن .... واقعاً دیگه بهش عادت کردم:)) اما معما شده که آخه این ماجراش چیه؟ کسی بوده مشکل مشابه من داشته باشه؟!:(
از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مانیسا جان منم چند وقته این مشکل رو دارم بیشتر فکر میکنم عصبیه وقتایی که سرم رو بکاری مشغول میکنم یا توی هوای آزاد قدم میزنم خیلی بهتر میشه منم چند تا دکتر رفتم ولی چون دوست نداشتم قرصاشون رو بخورم اینطوری خودم رو أروم کردم البته من سردرد هم داشتم
منم گاهی اوقات دارم... گوشمم خیلی زود پرمیشه و درد میکنه...دکترم رفتم مشکلی نداشت به نظر خودم از اعصاب یکم ناراحت میشم درد میکنه و سنگین میشه
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
2738
عزیزم به نظر من مشکلت با توجه به آزمایشاتی که دادی و بخصوص انجام سی تی اسکن نمی تونه مشکل جدی ای باشه. فشار خون هم این مشکلو ایجاد نمی کنه و فقط اگر خیلی خیلی بالا بره (مثلاً حدود 18 و بالاتر) ممکنه باعث سردرد بشه، اونم نه سردرد مزمن سردردی که نیاز به مراجعه اورژانسی داره و 7-8 ماه ادامه پیدا نمی کنه.... به نظر من مشکلت آلرژی هست یا به قول دوستان اعصاب. می تونه ناشی از سردرد تنشی باشه که بر اثر اضطراب و تنش ایجاد می شه.سعی کن ریلکس کنی، ورزش کن و توی هوای پاکیزه قدم بزن. دندانپزشک هم مراجعه کنی ضرری نداره