2726
عنوان

چشماتو ببند 😔

176 بازدید | 15 پست

چشماااتو ببندد خیال کن  یه زائری زیر بارون 

ک تو نجف شدی مهمون با چشمای گریون

خیااال  کن  میون زائرا باشی سحر قراره ک پاشی راهی کربلا شی  اللهم الرزقنا حرم حرم 😭

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برام دعا کن 

خیلی به دعاتون محتاجم 

بعد از سه سال باردار شدم 

هفته یازدهمم یکم خون دیدم حالا دارم شیاف میزارم 

ولی دعا کن که چیزی نشه

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 
2728

چشماتو ببند خیال کن الان کربلایی 

وقتی عاشقی تو هم اونجاییی😍

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  

💔💔💔چرا چرا چشمامو بستم دست دوتا بچه تو دست من و شوهرم بود؟؟؟؟؟ 

بچه های ما که زیر خاکن...

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
وای خدایا بحق امام حسین این ویروس لعنتیو ریشه کنش بکن و بتونیم مثل قبل بریم زیارت 😓🙏🏻

حرفشو شدو.باز خیال کن نشستی کنج گوهر شاد نگات ب گنبدش افتاد چ حس شیرینی 😭

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
عزیزم برام دعا کن  خیلی به دعاتون محتاجم  بعد از سه سال باردار شدم  هفته یازدهمم ی ...

انتظار درد سختیه حالا که امیدوار شدی نی نی اومده تو دلت انشاءلله سالم بغلش کنی برات صلوات نذر میکنم خواهرم 😘

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
💔💔💔چرا چرا چشمامو بستم دست دوتا بچه تو دست من و شوهرم بود؟؟؟؟؟  بچه های ما که زیر خاکن...

الهی بمیرم یعنی چی دلم گرفت😭

عزیزم برام دعا کن  خیلی به دعاتون محتاجم  بعد از سه سال باردار شدم  هفته یازدهمم ی ...

نگران نباش عزیزم ان شاءالله به سلامتی بدنیا بیاد

براتون حمد خوندم

فقط بدون استرس استراحت کن ⚘

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
الهی بمیرم یعنی چی دلم گرفت😭

من دوقلوهامو از دست دادم ...

چشامو بستم خواستم تصور کنم فقط دست دوتا دختر کوچولو تو دستمون بود رو به حرم 

من هیچوقت نرفتم کربلا ولی موهای تنم سیخ شد ناخداگاه یا حسین اومد رو لبم😔

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
انتظار درد سختیه حالا که امیدوار شدی نی نی اومده تو دلت انشاءلله سالم بغلش کنی برات صلوات نذر میکنم ...

بخدا یه چشمم اشکه یه چشمم خون 

الان تازه اومدم خونه 

خونه مادربزرگ‌شوهرم بودیم 

اونجا بغض داشتم 

دعا کنین لطفت

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 
2706