2737
2734
عنوان

اونا ک عروس هلندی دارن یلحظع لطفاً

259 بازدید | 22 پست

بعد چند ماه تونس حرف بزنه کلمه ای چیزی بگه؟

چجوری حرف زدن بهش یاد دادین؟

مثلا صاحبش بخواد ظهر بخوابه یا درس بخونه مزاحمش میش ایا؟

نظر کلیتونو بگید راجبش.مرسی⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خیلی پرنده لوسیه

بشدت وابسته هست اگر خریدی نگو حیوونه حالیش نیست .

از یه ادم بهتر حالیشه

اگر لج کنه ول کن نیست و بعضی وقتا جیغاش از عمد و لجبازیه و ول کن نیست

از سن سه یا چهار ماهگی شروع کن کلمه کلمه باهاش کار کن

در طول روز هی تکرار کن اون گوش میده کم کم یاد میگیره و هرچی زودتر شروع کنی بهتره سنش که بره بالا یادگیریشم کمتر میشه

در ضمن فقط نر صحبت میکنه .

ماده خییییلی کم دیدم حرف بزنه

من هشت تا دارم.. چندین ساله

بستگی داره به نوع اموزش، چجوری. و به چه مدت اموزش میدی، سن مناسب اموزش از دوماهگی تا ۷ ماهگی.. بعد اون سخت یاد میگیره

بستگی به جنسیت هم داره... نر ها زودتر و بهتر یاد میگیرن، اما ماده ها عملا باید دهن ادم سرویش بشه تا یه کلمه یاد بگیرن😂

روش خودم: اول ببین از چه کلمه‌ای خوشش میاد، اگر از کلمه‌ای خوشش بیاد کاکلش میاد بالا یا چشماش درشت تر میشه... بعدش، اون کلمه‌رو هر پنج ثانیه یه بار تکرار کن، محیط تمرین یه جای ساکت باشه که حواس پرنده به خودت باشه، هروقت دیدی داره از خودش یه صدایی درمیاره بهش غذایی که دوس داره رو بده، هرکدوم ازعروس‌ها علایق متفاوتی دارن مثلا غذای مورد علاقه ی یکی از عروسای من تخم مرغ ابپزه، ولی پسرش اصلااا لب به تخم مرغ نمیزنه و هویج و چایی بیشتر از همه دوس داره

عروس هلندی ها ذاتن شیطنت دارن.. اگه توی قفسش اسباب بازی های مخصوص خودش رو بزاری دیگه مزاحمت نمیشه

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤
 آهان مرسی عزیزم⁦❤️⁩

خواهش گلم🌸

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤
2706