2726

وای ک من داغونم. دختر م ۲ سال ۴‌ماهش ه.  بچه ی حرف گوش کن آرومم شده یه بچه ی بهانه گیر بداخلاق 

بخوام حساب کنم نصفش خوبه نصفش گریه و بهانه.

و اما خودم... یه مادر حساس پراز گریه و یه دل پر ک همیشه میگیره و بمحض گریه کردن بچم دل درد میگیرم 😔

پارسال این موقع فقط تو بغل خودم میخوابید سرشو میذاشت رو دستم خوابش میبرد.  اما الان نمیذاره بغلش کنم بخوابه فقط دستمو میگیره بهش ور میره . اگرم دستشو بگیرم پس میزنه😔😔 اما خوشش میاد موهاشو  نوازش کنم

فک کنم یک ماهی هم هست ک دیگه بوسم نمیکنه😭😭😭

خیلی دلم گرفته خیلی و عاشقانه میپرستمش 😔 

سر هیچی شروع میکنه به گریه های خیلی بد آخر سرم دیگه نمیذاره از کنارش تکون بخورم.

خدایا حافظ همه ی بچه ها باش ...

خب چرا ناراحتی 

مشکل چیه

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

احتمالا تنها مادری که پنج روز بعد زایمانش با گریه به همسرش گفت من بازم بچه میخوام منم... !

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
خب چرا ناراحتی  مشکل چیه

عصبی شدم . از این کاراش.  از این بی محبتیش ک معلوم نیست دوسم داره یا نه.

از اینکه تنهام نمیتونم با شوهرم حرف بزنم.

دست تنهام😭😭

خدایا حافظ همه ی بچه ها باش ...
2706